Produkty

Produkty z serii Yellowstone

Dekoracyjne obrazy na ścianę Yellowstone

Dekoracyjne obrazy na ścianę Yellowstone to doskonały pomysł na ozdobę do Twojego domu. Seria ta zawiera dopracowane w szczegółach ramki na zdjęcia oraz grafiki. Znalazły się w niej produkty w trzech odcieniach oraz kilku rozmiarach. Wspólnie tworzą one ciekawą kompozycję, z której możesz wyczarować kolaż na ścianę w salonie, sypialni czy w przedpokoju. Wszystkie elementy nadają się zarówno do powieszenia, jak również do postawienia na komodzie, na półce czy na szafce nocnej.

Dekoracyjny obraz na ścianę Yellowstone, który możesz stworzyć, wykorzystując produkty z tej serii na pewno nie pozostanie niezauważony. To za sprawą ciekawych kolorów, które wyróżniają tę serię. Grafity, szarości oraz biele ramek są idealnym dopełnieniem wnętrz skandynawskich oraz industrialnych. Z pomocą produktów z tej kategorii światło dzienne ujrzą dawno zapomniane, przepiękne zdjęcia rodzinne. Te pamiątki zdecydowanie zasługują na to, aby odpowiednio je zaprezentować oraz zabezpieczyć przed zniszczeniem.

Dekoracyjne obrazy Yellowstone – klasyka w eleganckim wydaniu

Seria Yellowstone to bogaty wybór ramek na zdjęcia i nie tylko. Wyróżnia je dopracowany, klasyczny design, który z łatwością dopasuje się do do Twojego wnętrza. Kolorystyka nawiązuje bezpośrednio do naturalnego kamienia. Te chłodne odcienie wspaniale wyglądają w salonach w stylu glamour. Szarości wpasują się też jednak w popularne skandynawskie projekty wnętrz. Bez względu na to, gdzie ostatecznie je umieścisz, ramki na pewno dodadzą Twoim pomieszczeniom szyku oraz stonowanej elegancji.

Ramki Yellowstone wyróżnia również wysoka jakość wykonania. Prosta idzie tutaj w parze z zastosowaniem wytrzymałych materiałów, które nie ulegną uszkodzeniu, jeśli Twoja ramka upadnie na podłogę. Dzięki nim możesz nie tylko wyeksponować, ale również skutecznie zabezpieczyć cenne rodzinne fotografie lub ulubione rysunki namalowane przez Twoje dziecko. Jeśli jesteś fanem połączenia funkcjonalności z dopracowanym wyglądem, nie powinieneś się zastanawiać dwa razy nad wyborem tej serii.

Gdzie zamieścisz ramki z serii Yellowstone?

Seria Yellowstone do przechowywania zdjęć w dekoracyjny sposób została zaprojektowana tak, abyś mógł stworzyć z jej pomocą dowolne kompozycje. Dlatego też ramki możesz powiesić poziomo, jak i pionowo. W tej sposób masz więcej możliwości przy komponowaniu kolażu fotografii nad łóżkiem czy kanapą w salonie. Ramki możesz również postawić na komodzie czy na półce wiszącej. Każda z nich wyposażona jest w praktyczną podpórkę.

Produkty z tej serii przydadzą Ci się, szczególnie jeśli wartościowe zdjęcia od dawna kurzą się w pudełkach lub albumach, a Ty rzadko do nich zaglądasz. Dzięki ramkom będziesz mieć je zawsze przed oczami, a to pozwoli Ci częściej wspominać ważne chwile z Twojego życia. Takie ozdoby wprowadzą przyjemną atmosferę do Twojego wnętrza. Stanie się ono cieplejsze i chętniej będziesz spędzać w nim czas. Zdjęcia w ramkach z serii Yellowstone na pewno nie raz przyciągną wzrok gości.