Produkty

Produkty z serii Yena

Firany do kuchni, salonu i sypialni Yena – zadbaj o wysoki komfort użytkowania swojego domu

Firany do kuchni, salonu i sypialni Yena to szeroki wybór firan, które będą pasowały do każdego pomieszczenia. Produkty służą ozdobnemu przystrajaniu okien i tworzeniu dekoracji wewnątrz pomieszczeń. Uniwersalna barwa oraz gładka struktura firan będzie stanowiła świetnego rodzaju tło dla wielu różnorodnych stylów wykończenia wnętrz. Będą doskonałym wyborem, jeśli chcesz zaaranżować warstwowe ułożenie firany w oknie. Takie rozwiązanie z pewnością będzie prezentowało się niezwykle stylowo i schludnie. Ponadto będą chronić wnętrze przed ostrym światłem. Zapewnią Ci także większą prywatność.

W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór materiałów tekstylnych, które posłużą Ci w urządzaniu przestrzeni Twojego domu. Bogata paleta kolorystyczna z pewnością pozwoli Ci dobrać odcień odpowiedni do zaaranżowanego przez Ciebie wnętrza. Uniwersalne rozmiary dopasują się do standardowego rozmiaru okien oraz drzwi balkonowych w każdym domu. Produkty zostały stworzone z myślą o podwyższeniu jakości użytkowania domu oraz podniesienia walorów estetycznych wnętrza.

 

Firany do kuchni, salonu i sypialni Yena pozwolą Ci zadbać o Twoją prywatność

Seria Yena do urządzania wnętrz zawiera produkty, które zostały wykonane z poliestrowego materiału. Dzięki temu są odporne na zagniecenia. Nie będziesz musiał tracić czasu na ich prasowanie. Bez obaw można je także prać w pralce automatycznej przy wykorzystaniu programu o niskiej temperaturze. Dzięki temu firana nie zszarzeje nawet po długim użytkowaniu.

Jej montaż należy do niezwykle prostych czynności. Z pewnością wszystkie prace będziesz w stanie wykonać samodzielnie. Ma wszyte przelotki, które dopasujesz do okrągłych karniszy. To sprawia, że szybko będziesz mógł ją zawiesić lub zdjąć. Przelotki są znacznie bardziej funkcjonalne niż tradycyjne taśmy na klamerki. Dzięki nim znacznie skraca się czas, który normalnie musiałbyś poświęcić na zawieszenie czy zdjęcie firany.

 

Jeden produkt – wiele korzyści

Seria Yena firan do kuchni, salonu i sypialni pozwoli Ci zasłonić okna. Sprawi, że będziesz miał poczucie większej prywatności w swoim domu. Dodatkowo produkty ograniczą nieco dostęp do światła dziennego i pozwolą stworzyć przytulną, intymną atmosferę. Uniwersalne kolory dopasują się do wielu mebli oraz dodatków. Tekstylne elementy z łatwością utrzymasz w czystości, zawiesisz, a potem zdejmiesz. Poliester czyni firany niebywale odpornymi na uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie, wydłuża także ich żywotność.

Nie będziesz musiał poświęcać wiele czasu na pielęgnację firan. Wystarczy, że wypierzesz je w pralce na programie, który jest zgodny z zaleceniami producenta. Poliester nie będzie wymagał ingerencji żelazka, a powierzchnia pozostanie bez śladu zagnieceń. Kolor pomimo ekspozycji na promienie UV nie wybarwi się ani nie zszarzeje. W efekcie będziesz mógł cieszyć się przez lata znakomitym wyglądem produktów z serii Yena.