Produkty

Produkty z serii Yoki

Dywany pokojowe Yoki – przytulny i nowoczesny charakter wnętrza

Na to, jak prezentuje się wnętrze, składa się wiele elementów, w tym również wybór właściwych dywanów pokojowych. W wielu przypadkach zbyt niskie albo zbyt wysokie runo da wrażenie nieporządku lub sprawi, że pokój stanie się surowy w odbiorze. Dobrze dopasowane kolory są kolejnym elementem istotnym dla efektu. Nie bez znaczenia jest również rysunek, który zdobi powierzchnię dywanu. Ważnym aspektem jest również funkcjonalność tekstyliów.

Seria Yoki dywanów pokojowych to produkty wykonane z trwałego, miękkiego poliestru. Wszystkie zdobią abstrakcyjne wzory, które świetnie pasują do większości wnętrz, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Dywany mają wysokie runo, które jest odporne na ugniatanie. Możesz wybrać je w kilku stonowanych kolorach oraz różnych rozmiarach.

Wszystkie produkty z tej kolekcji przeznaczone są do używania we wnętrzach mieszkalnych. Świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak też pokoju dziecięcym albo sypialni. To doskonały wybór dla osób, którym zależy na eleganckim wyglądzie i przyjemnej w dotyku fakturze dywanu.

 

Najmocniejsze strony dywanów z tej serii

Tę kolekcję dywanów pokojowych wyróżnia przede wszystkim różnorodność. Dostępnych jest kilka rodzajów wzorów, które z kolei możesz wybrać w jednym z trzech rozmiarów. W ten sposób jesteś w stanie zdecydować się na dywan pasujący właściwie do każdego rodzaju wnętrza, bez względu na jego rozmiar czy charakter. 

Wszystkie dywany zostały utkane specjalną mechaniczną techniką tkania. W połączeniu z miękką przędzą poliestrową przekłada się na to kilka istotnych podczas użytkowania cech. Przede wszystkim seria Yoki do wykończenia podłóg we wnętrzach jest całkowicie odporna na mole – po prostu nie są one zainteresowane produktami z tej kolekcji. Co więcej, miękkie i wysokie runo jest trwałe, a dzięki gęstemu splotowi – odporne na ugniatanie podczas chodzenia. Ślady po stojących na dywanie meblach z czasem przestają być widoczne.

Dywany w tej kolekcji są utrzymane w stonowanych kolorach, przez co świetnie komponują się przede wszystkim z wnętrzami w jasnych barwach. Będą pasować do stylizacji skandynawskich czy minimalistycznych. Uniwersalne wzory pasują zarówno do sypialni, jak również salonu.

 

Dywany pokojowe Yoki w Twoim domu

Jak zostało już wspomniane, z uwagi na uniwersalność i dostępność w kilku rozmiarach, dywany pokojowe z tej kolekcji sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Największe rozmiary będą dobrym wyborem przede wszystkim do salonu, gdzie zakryją większość podłogi w centralnej części pokoju. Takie rozwiązanie pomoże Ci też oddzielić część salonową od jadalnej we wnętrzach o dużej, otwartej przestrzeni. 

Średnie dywany pokojowe Yoki to dobry wybór na przykład do pokoju dziecięcego – Twoje dzieci nie zmarzną od zimnej podłogi i będą mogły wygodnie się bawić. Ty zaś łatwo utrzymasz dywan w czystości. Najmniejsze modele warto położyć wzdłuż łóżka, aby były pierwszą rzeczą, której dotkniesz stopami o poranku.