Produkty

Produkty z serii Yondair

Światło w nowoczesnym stylu – poznaj oświetlenie Yondair

Aby wnętrze prezentowało się atrakcyjnie, niezwykle istotne jest dopasowanie oświetlenia do konkretnych wymagań. Wśród nich znajdują się na przykład kształt albo rozmiar danego wnętrza. To jednak nie wszystko – równie ważne jest trzymanie się wyznaczonego stylu aranżacji pomieszczenia. Z tego powodu nowoczesne lampy z tej serii idealnie pasują do każdego wnętrza, które ma podążać za trendami mody. Szczególnie tej zmierzającej w kierunku stylizacji industrialnych i minimalistycznych.

 

Seria Yondair oświetlenia do wnętrz została przygotowana z myślą o osobach, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność źródeł światła, ale również ich konkretną estetykę. Specjalne lekkie oprawy gwarantują, że wnętrze zostanie skutecznie rozświetlone, a jednocześnie umożliwiają Ci stworzenie atrakcyjnej aranżacji.

 

Lampy z tej kolekcji zostały wykonane w taki sposób, że nadają się do oświetlenia zarówno wnętrz mieszkalnych, jak i użytkowych. Możesz wybrać liczbę żarówek, co bezpośrednio przekłada się na stopień rozjaśnienia danego pomieszczenia. To świetny wybór, jeżeli lampy mają dopełniać prezentację wnętrza, a nie tylko sprawiać, że jest ono jaśniejsze nocą albo w deszczowe dni.

Oto mocne strony lamp z tej serii!

Przede wszystkim oświetlenie Yondair wyróżnia się nowoczesnym projektem. Specjalne abażury są całkowicie prześwitujące i złożone z drutów wygiętych na kształt unikalnych klatek, w którym umieszczone zostały żarówki. Te, z uwagi na całkowite odsłonięcie, powinny być ozdobne. Dzięki temu produkt wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem.

 

Dzięki różnorodności modeli możesz sam zdecydować, jak ma prezentować się wnętrze Twojego mieszkania, domu czy biura lub restauracji. Oświetlenie z tej kolekcji jest dostępne zarówno w wersji z jednym, jak i kilkoma źródłami światła. Dodatkowo jest też oferowane w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

 

Produkty z tej kolekcji mogą ozdobić cały dom i zapewnić dostęp do światła w miejscach o zróżnicowanej funkcjonalności. Dostępne są zarówno lampy sufitowe, jak i klasyczne kinkiety. Dodatkowo możesz wybrać też lampy biurkowe. To sprawia, że z kolekcją tą wykończysz w jednym stylu całe wnętrze.

Oświetlenie Yondair – do domu i nie tylko

Dzięki temu, że seria Yondair do rozświetlania wnętrz przeznaczona jest wyłącznie do pomieszczeń, nadaje się również do altan albo ogrodów zimowych zbudowanych na zasadzie szklarni. Doskonale prezentuje się przede wszystkim w takich pomieszczeniach jak lofty, które dodatkowo zostało utrzymane w stylu nowoczesnym, industrialnym czy minimalistycznym. Czarny kolor świetnie komponuje się z takim otoczeniem.

 

Zarówno z uwagi na różne dostępne modele, jak również fakt, że lampy z tej kolekcji mogą mieć białą barwę, będzie to dobry wybór do wnętrz w stylu skandynawskim. Użycie produktów z tej serii pozwoli Ci stworzyć przytulne wnętrze pokoju w pensjonacie albo przygotować relaksujące swoją formą pomieszczenie w salonie kosmetycznym. Charakterystyczna budowa lamp z tej serii gwarantuje powodzenie w każdym lokalu w nowoczesnej konwencji.