Produkty

Produkty z serii Zanbar

Lampy wiszące Zanbar do nowoczesnych aranżacji

Seria Zanbar to kolekcja, którą znajdziesz w kategorii lamp wiszących. Dzięki produktom w niej prezentowanym oświetlisz swoje wnętrza i zyskasz ciekawy element ich aranżacji. Produkty z tej rodziny dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych - od przezroczystych przez kremowe i czarne, aż po czerwone i zielone modele. Znajdziesz tutaj oprawy z przeznaczeniem na jedno lub dwa źródła światła. Lampy wiszące Zanbar wyposażono w standardowe gniazda, do których wkręcisz żarówki z trzonkiem o średnicy dwudziestu siedmiu milimetrów. Oprawy wykonano w przeważającej części z metalu.

Doskonały stosunek jakości do ceny

Seria Zanbar lamp wiszących pozwoli Ci stworzyć własną, unikatową kompozycję oświetleniową. Lampy dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz produkt pasujący do aranżacji Twojej przestrzeni. Modny minimalistyczny design świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Klosz jest ozdobą lampy, ale nie ogranicza promieni, dzięki czemu emitowane przez żarówkę światło doskonale rozjaśnia pomieszczenie.

Cechą charakterystyczną wszystkich produktów GoodHome jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Prezentowane lampy także wpisują się w ten trend. Wykonano je z dużą dbałością o szczegóły, używając materiałów dobrego gatunku. Jednocześnie zakupisz je w atrakcyjnej cenie. Wszystkie te elementy sprawiają, że klienci chętnie sięgają po oprawy z serii Zanbar.

Lampy wiszące Zanbar – stwórz własną kompozycję

Wykorzystasz lampy wiszące Zanbar do oświetlenia pomieszczeń mieszkalnych, firmowych i użyteczności publicznej. Produkty, których klosze nie ograniczają rozchodzenia się promieni świetlnych, doskonale rozjaśniają mrok. Oprawy sufitowe świetnie sprawdzą się w charakterze oświetlenia głównego. W dużych pomieszczeniach mogę pełnić też funkcję oświetlenia miejscowego czy dekoracyjnego. Będą również dobrze prezentować się zawieszone nad stolikami kawiarnianymi czy barem.

W dużych pomieszczeniach najczęściej istnieje potrzeba zastosowania światła o dużym natężeniu, co nierzadko wiąże się z koniecznością zamontowania większej liczby opraw. Prezentowane lampy możesz dowolnie zestawiać, tworząc unikatową kompozycję oświetleniową. W grupie świetnie prezentują się również oprawy jednego koloru, zestawienia dwóch barw czy nawet połączenia lamp we wszystkich dostępnych kolorach.

Oprawy to element dekoracji wnętrza, który powinien tworzyć jednolitą koncepcyjnie całość z aranżacją pomieszczenia. Dlatego prezentowane produkty najlepiej prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, awangardowych i industrialnych.

Lampy sufitowe Zanbar to dla Ciebie idealny wybór, jeśli szukasz nietypowego, a zarazem prostego i nowoczesnego oświetlenia swoich pomieszczeń. Dzięki nim stworzysz unikatową kompozycję oświetleniową, która zapewni jasność w Twoich pomieszczeniach. Dobrze oświetlony pokój oznacza bezpieczeństwo – widzisz w nim wyraźnie wszystkie przedmioty i masz pewność, że o nic się nie potkniesz. Odpowiednio dobrane światło to także sposób na zachowanie dobrego wzroku i łatwiejszą koncentrację. Oprawy z serii Zanbar zapewnią Ci właściwe oświetlenie miejsca pracy i pomieszczeń domowych.