Produkty

Siatka na drzwi Bros FX 140 x 220 cm czarna

Kliknij aby powiększyć

Siatka na drzwi Bros FX 140 x 220 cm czarna

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 918637

|
Moskitiera na drzwi marki Bros FX wykonana z poliestru o drobnych oczkach koloru czarnego. Zadaniem moskitiery jest stworzenie bariery, przez którą nie będą mogły przedostać się owady biegające i latające. Moskitiera montowana jest na rzepy samoprzylepne, dzięki czemu założenie jej jest szybkie i proste. Rzepy są mocne i nie wyrabiają się nawet po dłuższym czasie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Kolor producenta: czarny

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

23 cm

Długość opakowania

4.8 cm

Szerokość opakowania

10.7 cm

Waga brutto

0.136 kg

Wymiary produktu

140 x 220 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami

Sposób montażu

do futryny przy użyciu samoprzylepnego rzepa

Parametry indywidualne

Marka

Bros

Informacje dodatkowe

do montażu każdej siatki FX dołączony jest w opakowaniu rzep samoprzylepny

Nr referencyjny

483

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

poliester

Kolor producenta

czarny
Moskitiera na drzwi marki Bros FX wykonana z poliestru o drobnych oczkach koloru czarnego. Zadaniem moskitiery jest stworzenie bariery, przez którą nie będą mogły przedostać się owady biegające i latające. Dzięki temu stanowi ona skuteczną ochronę przed muchami, muszkami i komarami, zapewniając Ci mieszkanie bez owadów. Moskitiera montowana jest na rzepy samoprzylepne, dzięki czemu założenie jej jest szybkie i proste. Rzepy są mocne i nie wyrabiają się nawet po dłuższym czasie. Jeśli moskitiera się pobrudzi, wystarczy ją odczepić i przemyć spirytusem, dzięki czemu można stosować ją wielokrotnie. Po demontażu rzepu nie pozostają żadne ślady kleju. Moskitiera nadaje się do każdego typu drzwi. Nie jest wymagane ściąganie jej na zimę.
Ocena
3 komentarze
29.07.2019
Montaż siatki jest szybki i prosty, jednak jakość wykonania i krzywe docięcie siatki przez producenta pozostawia wiele do życzenia.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, można jej dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

17.05.2015
jak ognia starałem się tego uniknąć - moskitery moim zdaniem szpecą okna... ae już nic nie pomagało na robactwo. rajdy i te wszystkie inne specyfiki są nic nie warte, a to jako jedyne zdaje egzamin. cóż, już się przyzwycziłem.
21.06.2019
To nie jest siatka 140×220, niestety. To są dwa kawałki ok. 70×220.
Producent pisze że powinno się wieszać je obok siebie z 15 cm zakładką, tak więc rozmiar siatki to 125×220. Po odliczeniu fabrycznie krzywo ciętych brzegów, wychodzi w praktyce 120×220 cm.
Dolny koniec ma być zostawiony luźno, jako 'obciążnik' jest sznurek.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli siatka nie spełniła Pana oczekiwań. Po rozpakowaniu, szerokość jednej części wynosi około 75 cm, zakładki zaś wystarczy ok 10 cm dla skutecznego działania. Jeśli jednak użytkowanie produktu Pana nie satysfakcjonuje, serdecznie zapraszamy do sklepu, gdzie doradca pomoże dobrać odpowiedni do zapotrzebowania produkt.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Czy ściągać moskitiery na jesień i zimę?

 • Budowa

  Przydatne akcesoria do drzwi i okien – przegląd materiałów

 • Budowa

  Drzwi aluminiowe jako alternatywa dla moskitiery – zalety i montaż

Ocena i komentarz dla:

Siatka na drzwi Bros FX 140 x 220 cm czarna