Produkty

Drzwi pełne Camargue 80 prawe dąb sonoma

Kliknij aby powiększyć

Drzwi pełne Camargue 80 prawe dąb sonoma

Kod: 926661

|
 • nowoczesny wzór zgodny z obowiązującymi trendami
 • konstrukcja zapewnia dobrą stabilność i wytrzymałość
 • możliwość użycia bezramkowego sytemu szklenia
 • atrakcyjna barwa okleiny
 • skuteczna izolacja akustyczna i termiczna
 • dostępne różne rodzaje i kolory
Drzwi bez podcięć i przeszkleń to sposób na zapewnienie prywatności w wybranym pomieszczeniu. Sprawdzą się więc w Twoim domu, jeśli chcesz się skupić w gabinecie lub zrelaksować w sypialni. Zwróć uwagę na dębową okleinę, która będzie pasowała wzorem i barwą do parkietów i mebli z jasnego drewna, które można często spotkać w polskich domach.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Rozmiar drzwi: 80

Rodzaj drzwi: pełne

Kolor producenta: dąb sonoma

Strona otwierania: prawa

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

 • Typ otwierania

  Typ otwierania

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

204 cm

Długość opakowania

4 cm

Szerokość opakowania

84.4 cm

Waga brutto

26.4 kg

Wymiary drzwi

844 x 2040 mm

Wymiary drzwi (z ościeżnicą stałą)

887 x 2070 mm

Grubość drzwi

40 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Strona otwierania

prawa

Możliwość podcięcia

nie

Klamka w komplecie

nie

Ościeżnica w komplecie

nie

Parametry indywidualne

Seria

Camargue

Typ przeszklenia

nie dotyczy

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

CAMS/P 80P

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

dąb sonoma

Pokrycie skrzydła

folia typu „finish”

Wypełnienie

płyta MDF
Trudno skupić się w pokoju do pracy, gdy za przeszklonymi drzwiami ciągle widzisz cienie lub zapalane światło. Dlatego do tego typu pomieszczeń najlepsze będą drzwi pełne, które całkowicie izolują od pozostałych pomieszczeń. Mogą one być również sposobem na to, by z budynku wielorodzinnego wydzielić poszczególne mieszkania. Sprawdzają się też jako drzwi do spiżarni i schowków, bo w takich pomieszczeniach powinno być ciemno, by zgromadzone przedmioty nie zniszczyły się na słońcu. Dębowe drzwi są uniwersalne, więc możesz je zastosować w całym domu. Zobacz na stronie Castoramy skrzydła drzwiowe imitujące inne gatunki drewna, jeśli uważasz, że to orzech czy sosna będą lepiej pasowały do mebli i paneli, które już masz zgromadzone w Twoim wnętrzu.
Ocena
4 komentarze
07.07.2020
Mam funkcjonujemy z nimi ale...to są cienkie leciutkie drzwi wszystko słychać nawet się strząsnąć nie da w cudzysłowie
prentuja się względnie da się przeżyć
Niska cena dlatego wtedy wybraliśmy
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli zakupione drzwi nie do końca spełniły Pana oczekiwania podczas użytkowania. Gdyby w przyszłości zechciał Pan kupić drzwi bardziej ,,dźwiękoszczelne'', to zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi doradcami z działu Budowlanego, którzy jako specjaliści w tym zakresie pomogą wybrać odpowiedni produkt, najlepiej dopasowany do potrzeb. 

08.04.2020
Mojego komentarza nie chce dodac bo daje tym drzwiom tylko 1 gwiazdkę. Te drzwi to dykta 1cm w ramie. Nie kupujcie, i
Odradzam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o drzwiach. Przykro nam, jeśli nie spełniły Pani oczekiwań. Informujemy, że w takim przypadku, przysługuje Pani prawo do zwrotu produktów nieużywanych, nadających się do ponownej sprzedaży. W celu ustalenia szczegółów, zachęcamy do kontaktu z dowolnym sklepem Castorama. Wszystkie numery dostępne są pod adresem www.castorama.pl/sklepy

01.04.2020
Jeżeli jest zamek zestawie co potwierdził sprzedawca to niestety zamku nie ma. Zakupiony zamek przy pomocy i konsultacji z panem z działu okazał się o 1 cm za szeroki... Jaki zamek zaś jest odpowiedni do tego skrzydła? Niestety w tym okresie nie ma mozliwosci zwrotów, wymiany do odwołania co tym bardziej komplikuje sprawę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o produkcie. W przypadku zakupionych przez Pana(ią) drzwi odpowiednie będą wszystkie wkładki o wymiarze 72 mm - jest to wymiar podstawowy, pasujący do wszystkich drzwi wewnętrznych. Uprzejmie zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych fachowców w celu dobrania zamka o tych właśnie parametrach. Fachowiec dostępny jest na miejscu w sklepie, jak również poprzez kontakt telefoniczny. Numery do wszystkich sklepów znajdzie Pan(i) pod adresem: www.castorama.pl/sklepy/

06.11.2019
Nie pasują do kredowo białej ościeżnicy z Castoramy, wymagają podcięcia od dołu 8 mm. Skutkiem podcięcia jest to, że zapadka zamka oraz blacha czołowa są złe dopasowane i drzwi trzeba zamykać na siłę. Trochę pracy pilnikiem poprawia sytuację, ale nowe drzwi kupują się nią dla tego żeby ich pilnować.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli zakupiona ościeżnica okazała się nie pasować do wspomnianych drzwi. Nie ukrywamy, że opisana kwestia bardzo nas zaniepokoiła, dlatego niezwłocznie przekażemy te informacje osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów objętych gwarancją, naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama Zachęcamy również do kontaktu z jednym z naszych doradców fachowych, który chętnie doradzi, co należy zrobić, by użytkowanie drzwi było jak najbardziej przystępne i komfortowe.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Drzwi wewnętrzne – rodzaje, pielęgnacja i renowacja

 • Budowa

  Nowoczesne drzwi wewnętrzne – jak dopasować je do wnętrza?

 • Budowa

  Wszystko o drzwiach wewnętrznych – montaż, dobór do pomieszczenia, klamki

Ocena i komentarz dla:

Drzwi pełne Camargue 80 prawe dąb sonoma