icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Place zabaw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Place zabaw i trampoliny

Strzałka w prawo

Place zabaw

Strzałka w prawo

Ślizg wodny potrójny Bestway 5,49 m

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ślizg wodny potrójny Bestway 5,49 m
168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ślizg wodny potrójny Bestway został wykonany z wytrzymałego tworzywa PVC. Dzięki temu charakteryzuje się odpornością na działanie słońca i wilgoci. Produkt bez trudu przygotujesz do wykorzystania w ogrodzie lub na działce. Kolorowy model pozwoli Ci stworzyć świetne miejsce do zabaw dla dzieci. Ślizg wodny będzie nieoceniony w upalne dni.

    Cechy i zalety

    Ślizg wodny potrójny Bestway 5,49 m sprawdzi się w przydomowym ogrodzie. Dzięki temu produktowi szybko stworzysz miejsce do zabaw dla najmłodszych. Produkt sprawdzi się w upalne dni. Dzięki ślizgowi dzieci mogą bawić się w wodzie i schłodzić. Produkt ma aż trzy tory do zjeżdżania. Dzięki temu jednocześnie może z niego korzystać więcej niż jedna osoba. Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa PVC. Dzięki temu model jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci. Nie zniszczy się też w wyniku ekspozycji na słońce. Model z łatwością przygotujesz do użytku. Po napompowaniu ślizg wodny potrójny Bestway zajmuje dość dużo miejsca. Produkt jest kolorowy, dzięki czemu bardziej podoba się dzieciom. W naszym asortymencie znajdziesz więcej zabawek do ogrodu od marki Bestway.

    • 3 tory do zjeżdżania

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu6941607308998