Produkty

Słoik Terdens 0,314 l zgrzewka 12 szt.

Kliknij aby powiększyć

Słoik Terdens 0,314 l zgrzewka 12 szt.

Marka: Terdens

Marka: Terdens

Kod: 626703

|
Komplet pojemnych słoików zastosujesz w celu przechowywania samodzielnie wykonanych przetworów. Możesz w nich umieścić marynowane warzywa, konfitury czy dżemy. Słoiki są wyposażone w pokrywki, które je szczelnie zamykają, dzięki czemu do środka nie będzie się dostawać powietrze, a przetwory będą przechowywane przez długi czas.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

27.5 cm

Wysokość opakowania

11.5 cm

Szerokość opakowania

20 cm

Waga brutto

1.6 kg

Wymiary produktu

15 x 60 x 12 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

gospodarstwo domowe

Parametry indywidualne

Marka

Terdens

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

poj. 0,314 l; 12 szt. w zestawie

Nr referencyjny

4905

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

szkło

Praktyczny zestaw słoików znajdzie zastosowanie w każdym domu. Szczególnie przydatne będą podczas przygotowywania domowych przetworów. Możesz w nich umieścić np. marynowane warzywa, dżemy czy konfitury i w ten sposób zaopatrzysz swoją spiżarnię w samodzielnie wykonane specjały. Słoiki są wyposażone w szczelne pokrywki, dzięki którym do środka nie będzie przedostawało się powietrze i bezpiecznie przechowasz przetwory przez długi czas. Kolejnym atutem słoików jest łatwość w utrzymaniu w czystości – wykonano je ze szkła, dlatego możesz je umyć w bieżącej wodzie oraz wyparzyć, aby były gotowe do kolejnego użytkowania. W zestawie znajduje się 12 identycznych słoików, a w naszej ofercie znajdziesz również tego typu produkty o innej pojemności.
Ocena
1 komentarz
10.10.2017
słoiczki o różnych pojemnościach! byłam w kilku sklepach i nie mogłam znaleźć nic mniejszego jak 0,5 litra... na szczęście u was kupiłam takie i jeszcze mniejsze
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Domowe sposoby utrwalania żywności

 • Ogród

  Stal nierdzewna w służbie winiarstwa

 • Narzędzia i artykuły

  Jak czyścić narzędzia winiarskie?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Słoik Terdens 0,314 l zgrzewka 12 szt.