Produkty

Słupek okrągły Blooma 3,8 x 200 cm antracyt

Kliknij aby powiększyć

Słupek okrągły Blooma 3,8 x 200 cm antracyt

Marka: Blooma

Marka: Blooma

Kod: 628788

Dodaj pierwszą opinię!

|
W każdym systemie ogrodzeniowym niezbędne jest zastosowanie kilku komponentów. Jednym z nich jest słupek podporowy, który naciąga siatkę, a także daje dodatkowe podparcie dla słupków narożnych. W naszym asortymencie znajdziesz także inne niezbędne elementy jak obejmy, łączniki, podstawki, czy też furtki oraz bramy. Ta podpora ma kolor zielony, ale posiadamy także inne warianty.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

3,8 x 200 cm

Wysokość opakowania

200 cm

Długość opakowania

4 cm

Szerokość opakowania

4 cm

Waga brutto

1.88 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

montaż ogrodzeń z siatki drucianej

Parametry indywidualne

Marka

Blooma

Informacje dodatkowe

w zestawie nasadka z tworzywa sztucznego

Gwarancja

5 lat

Nr referencyjny

WF10-063C

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal malowana proszkowo

Kształt

okrągły

Kolor

antracyt

Szukasz wariantu na tanie i jednocześnie mocne ogrodzenie? Zastanów się, czy nie warto zamontować na działce ogrodzenia z siatki. Ten rodzaj komponentu jest wyjątkowo trwały, a co ważne łatwy w montażu. Całość prac wykonasz samodzielnie, ale pamiętaj, by solidnie osadzić słupki w betonowej wylewce. Zadaniem tego słupka jest podparcie rozwijanej siatki tak, by była odpowiednio napięta – zawsze w jednej pozycji. Słupek jest wykonany z mocnych materiałów, odporny na trudne warunki pogodowe. W naszej ofercie produktów do wykonania ogrodzenia, znajdziesz także wiele innych komponentów. Wybierz taki, który pomoże Ci stworzyć spójną i trwałą kompozycję. Solidnie wykonane ogrodzenie to bezpieczeństwo na działce prywatnej oraz budowlanej.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jaki materiał wybrać na ogrodzenie domu?

 • Ogród

  Montaż ogrodzenia krok po kroku

 • Ogród

  Systemy ogrodzeniowe

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Słupek okrągły Blooma 3,8 x 200 cm antracyt