Produkty

Spinka do ogrzewania podłogowego 60 mm

Kliknij aby powiększyć

Spinka do ogrzewania podłogowego 60 mm

Marka: Onnline

Marka: Onnline

Kod: 509160

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • szeroki zakres roboczy dla średnicy rury 14-20 mm
 • mocne skrzydełka zapewniające pewny chwyt w podłożu styropianowym
 • użyte komponenty zapobiegają łamliwości w niższych temperaturach
Za pomocą spinki sprawnie przymocujesz poszczególne elementy ogrzewania podłogowego do powierzchni we wnętrzu Twojego domu. Dzięki nieskomplikowanej budowie akcesorium montaż możesz przeprowadzić samodzielnie bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty przydatne podczas tworzenia instalacji.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

14.5 cm

Wysokość opakowania

10.88 cm

Szerokość opakowania

9.84 cm

Waga brutto

0.204 kg

Wymiary produktu

10,88 x 14,5 x 9,84 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

w instalacjach ogrzewania podłogowego

Parametry indywidualne

Marka

Onnline

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

100 szt. w opakowaniu

Nr referencyjny

HBM063

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

polipropylen

Kolor producenta

czarny

Podczas tworzenia instalacji ogrzewania podłogowego należy wyposażyć się w niezbędne akcesoria. Jednym z elementów koniecznych do stworzenia funkcjonalnego i bezawaryjnego systemu są spinki. Mogę one być z powodzeniem stosowane do montażu różnego rodzaju rur. Dzięki nim stworzysz stabilną i bezpieczną konstrukcję, która będzie dobrze służyła zarówno Tobie, jak i Twoim domownikom. Produkt został wykonany z solidnego polipropylenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością zarówno na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, jak i na uszkodzenia, dzięki czemu nie łamie się ani podczas montażu, ani w trakcie użytkowania całego systemu. Produkt charakteryzuje się prostą budową – nie będziesz potrzebował specjalistycznych narzędzi, aby przymocować go do danej powierzchni.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jakich błędów unikać montując ogrzewanie podłogowe?

 • Instalacja

  Jak wykonać podgrzewanie alejki i schodów do domu

 • Instalacja

  Ciepło od stóp do głów - ogrzewanie podłogowe

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Spinka do ogrzewania podłogowego 60 mm