Produkty

Spinka do ogrzewania podłogowego do takera 40 mm

Kliknij aby powiększyć

Spinka do ogrzewania podłogowego do takera 40 mm

Marka: Onnline

Marka: Onnline

Kod: 509158

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • szeroki zakres roboczy dla średnicy rury 14-20 mm
 • mocne skrzydełka zapewniające pewny chwyt w podłożu styropianowym
 • ułatwiony załadunek magazynku do takera dzięki taśmie papierowej
Spinka to praktyczne akcesorium przeznaczone do stosowania w instalacji ogrzewania podłogowego. Z powodzeniem może być wykorzystywana do mocowania poszczególnych elementów instalacji. Dzięki wykorzystaniu trwałego polipropylenu wykonana za jego pomocą konstrukcja będzie niezwykle stabilna oraz bezpieczna dla Ciebie i Twoich domowników.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

31 cm

Wysokość opakowania

7.5 cm

Szerokość opakowania

18 cm

Waga brutto

1.1 kg

Wymiary produktu

18 x 31 x 7,5 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

w instalacjach ogrzewania podłogowego

Parametry indywidualne

Marka

Onnline

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

500 szt. w opakowaniu

Nr referencyjny

HBM065

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

polipropylen

Kolor producenta

czarny

Spinka znajdzie swoje zastosowanie we wnętrzu domów jednorodzinnych oraz mieszkań. Będzie szczególnie przydatna podczas tworzenia instalacji ogrzewania podłogowego. Zestaw składa się z wielu części, dzięki którym solidnie przymocujesz poszczególne elementy systemu do danej powierzchni, dzięki czemu całość będzie stabilna i trwała. Polipropylen wykorzystany na etapie produkcji charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystny wpływ wysokich temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu produkt będzie dobrze spełniał swoją funkcję przez długi czas. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór elementów techniki instalacyjnej, dzięki którym będziesz mógł stworzyć praktyczną instalację, która będzie Ci służyła przez lata.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Ciepło od stóp do głów - ogrzewanie podłogowe

 • Instalacja

  Systemy sterowania ogrzewaniem podłogowym

 • Instalacja

  Jakich błędów unikać montując ogrzewanie podłogowe?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Spinka do ogrzewania podłogowego do takera 40 mm