Produkty

Spray pleśniobójczy Pufas 500 ml

Kliknij aby powiększyć

Spray pleśniobójczy Pufas 500 ml

Marka: Pufas

Marka: Pufas

Kod: 734533

|
Ten wyprodukowany w Niemczech preparat pleśniobójczy wyróżnia się bardzo szybkim działaniem. Dzięki czemu czynności grzybobójcze będziesz mógł przeprowadzić bardzo sprawnie. Opakowanie preparatu wyposażone jest w dyszę, która ułatwia rozprowadzanie środka. Ten pleśniobójczy spray przeznaczony jest do stosowania wewnątrz.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

0.64 kg

Pojemność w litrach

0,5 l

Wymiary produktu

22 x 10 x 8 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wszystkie podłoża mineralne

Wydajność

7 m2

Metoda aplikacji

atomizer

Parametry indywidualne

Marka

Pufas

Informacje dodatkowe

środek biobójczy

Nr referencyjny

6000-REN132A
Preparat ten jest wysoko skutecznym środkiem przeznaczonym do usuwania grzybów, pleśni, glonów, bakterii i alg z wszelkich powierzchni mineralnych. Doskonale sprawdzi się w odgrzybianiu pomieszczeń narażonych na ciepło i wysoką wilgotność, która sprzyja pojawianiu się pleśni. Produkt z dyszą jest wygodny w aplikacji, dlatego będziesz mógł spryskać nim także trudno dostępne miejsca, np. gdzieś pod umywalką lub kąty w łazience czy pod prysznicem. Produkt należy stosować na powierzchniach, które nie mają styczności z żywnością zarówno tą dla ludzi, jak i zwierząt. Preparat po nałożeniu, należy zmywać wilgotną szmatką. W naszym asortymencie produkt dostępny jest w dwóch pojemnościach: 250 i 500 ml. Stosując ten spray warto pamiętać o zachowaniu ostrożności.
Ocena
8 komentarzy
29.01.2019
Super produkt, skuteczny i działa bardzo szybko. Miałem problem w zaadoptowanym podpiwniczeniu. Pleśń na ścianach zlikwidowałem tym środkiem, zrobiłem wentylacje pomieszczeń i wilgoć ustąpiła, a pleśń nie wraca.
13.11.2018
Bardzo dobry i skuteczny
05.03.2018
Rewelacja !
27.11.2017
5 jeżeli chodzi o usuwanie nim się obejrzałem pleśń zniknęła ze ścian około 30 sek. i juz widziałem że znika po 10 min nie było śladu. Zgodnie z przepisem 30 minut i wyczyścić nie ma śladu. Polecam do usunięcia szybko grzyba z sufitu, okien małe powierzchnie kupiłem 0,7 litra i połowa poszła na opsikanie kilku miejsc. Polecam używałem octu, domestosa, sody oczyszczonej i po tym preparacie najlepszy efekt i zero szorowania ścian i pęknięć tynku. Czekam na jak długo efekt się utrzyma za kilka dni malowanie jak nie wyjdzie grzyb. Faktycznie żre i trzeba uważać okulary i szmatka na twarz obowiązkowo
18.10.2016
ja tam na cuda nie liczyłęm, bo wiem, że pleśni nie da się usunąć jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki. ogólnie pomaga, dużo mniej pleśni się pojawia, ja mogę polecić ten produkt
31.07.2016
stosowałem na mniejsze wykwity i dał radę :) tak mi poradził pan ze sklepu. pozdrowienia dla niego za pomoc
03.07.2016
kupiłem ,użyłem kilka razy grzyb na ścianie pozostał
31.07.2015
ten środek w miarę skuteczny jest, działa całkiem dobrze. niestety, nadaje się jedynie do małych powierzchni, butelka jest po prostu zbyt mała. zdecydowanie lepiej kupić większą butelkę.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak pozbyć się grzyba ze ściany i jak usunąć pleśń ze ściany?

 • Wykończenie

  Usuwanie tapety

 • Wykończenie

  Ściany zniszczone przez wodę - jak wyremontować?

Ocena i komentarz dla:

Spray pleśniobójczy Pufas 500 ml