icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do czyszczenia fug ORO Perfekt 0,5 l

Środek do czyszczenia fug ORO Perfekt 0,5 l

33,98
/ szt.
67,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Środek do czyszczenia fug to skuteczny preparat, który wykorzystasz do utrzymania porządku w swojej łazience, a także w kuchni. Dzięki niemu skutecznie usuniesz zabrudzenia na spoiwach znajdujących się między płytkami. Możesz go z powodzeniem użyć zarówno do fug białych jak i kolorowych. Preparat znajduje się w poręcznej butelce ze spryskiwaczem, co znacznie usprawnia jego aplikowanie.

  Cechy i zalety

  Stosując oferowany tu preparat do czyszczenia fug, będziesz mógł z łatwością utrzymać porządek w swojej kuchni oraz łazience. Preparat skutecznie usunie zabrudzenia na fugach, zarówno białych jak i kolorowych, dzięki czemu będą się one prezentowały znacznie lepiej. Sprawdzi się bardzo dobrze zarówno na fugach pomiędzy płytkami ściennymi, jak i podłogowymi. Cechą charakterystyczną produktu jest wygoda stosowania. Znajduje się on w poręcznej butelce, która została zaopatrzona w spryskiwacz. W rezultacie aplikacja preparatu jest bardzo prosta. Ponadto środek usunie nawet kłopotliwe zabrudzenia, bez konieczności intensywnego szorowania. Stosując tego rodzaju produkty w swoim domu, szybciej wykonasz prace porządkowe, a ich efekt będzie znacznie lepszy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaORO Perfekt
   Typ pojemnikaButelka
   Objętość500ml
   Kod produktu5907176885811