Produkty

Środek do przestrzeni zamkniętych Autofit 1 l

Kliknij aby powiększyć

Środek do przestrzeni zamkniętych Autofit 1 l

Marka: Autofit

Marka: Autofit

Kod: 110453

Dodaj pierwszą opinię!

|
Środek konserwujący świetnie sprawdzi się podczas kompleksowej konserwacji Twojego samochodu –preparat doskonale nadaje się do zabezpieczania przestrzeni zamkniętych i trudno dostępnych miejsc, takich jak progi lub wnęki drzwi. Produkt pozostawia elastyczną powłokę, która zabezpiecza powierzchnie przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz wysokich temperatur.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8.5 cm

Waga brutto

0.997 kg

Szerokość opakowania

8.5 cm

Wysokość opakowania

27.5 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Właściwości

wyjątkowo trwały środek antykorozyjny, bardzo dobrze rozprowadza się w trudno dostępnych przestrzeniach zamkniętych

Temperatura pracy

15 do 25°C

Obszary zastosowania

do konserwacji przestrzeni zamkniętych takich jak progi, wnęki drzwi, itp. na bazie wosków

Parametry indywidualne

Okres przechowywania

12 miesięcy

Marka

Autofit

Nr referencyjny

YKK-AF833.ML100

Środek konserwujący doskonale sprawdza się podczas zabezpieczania przed niszczeniem trudno dostępnych miejsc w samochodach – stosowany jest zarówno przez warsztaty samochodowe, jak i przez osoby prywatne. Świetnie nadaje się do ochrony przestrzeni zamkniętych i rozmaitych profili, takich jak progi lub wnęki drzwi. Po aplikacji pozostawia elastyczną warstwę, która znakomicie odpycha wodę oraz zapewnia długotrwałą odporność na korozję. Cechuje się idealną przyczepnością do metalu, dzięki czemu będzie znakomicie pełnił swoją funkcję. Opakowanie produktu jest przystosowane do współpracy z pistoletami do mas gęstych, dlatego nakładanie środka jest wyjątkowo proste i nie zajmuje wiele czasu. W naszej ofercie preparat ten dostępny jest też w mniejszym opakowaniu, więc zaopatrzysz się w potrzebną Ci jego ilość.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Skurcz szpachlówki – jak zapobiec temu zjawisku?

 • Narzędzia i artykuły

  Szpachlowanie i lakierowanie samochodu – najczęściej popełniane błędy i jak je naprawić?

 • Narzędzia i artykuły

  Co należy wiedzieć o szpachlach samochodowych

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Środek do przestrzeni zamkniętych Autofit 1 l