Produkty

Środek do przestrzeni zamkniętych Autofit spray 0,5 l

Kliknij aby powiększyć

Środek do przestrzeni zamkniętych Autofit spray 0,5 l

Marka: Autofit

Marka: Autofit

Kod: 110454

Dodaj pierwszą opinię!

|
Środek konserwujący znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego konserwowania poszczególnych partii Twojego samochodu. Za pomocą tego elementu skutecznie zabezpieczysz przestrzenie zamknięte oraz trudno dostępne miejsca, takie jak wnęki drzwi lub progi. Rozprowadzanie preparatu jest niezwykle łatwe, ponieważ znajduje się on w puszce aerozolowej.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

6.7 cm

Waga brutto

0.493 kg

Szerokość opakowania

6.7 cm

Wysokość opakowania

24.5 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Właściwości

wyjątkowo trwały środek antykorozyjny, bardzo dobrze rozprowadza się w trudno dostępnych przestrzeniach zamkniętych

Temperatura pracy

15 do 25°C

Obszary zastosowania

do konserwacji przestrzeni zamkniętych takich jak progi, wnęki drzwi, itp. na bazie wosków

Parametry indywidualne

Okres przechowywania

12 miesięcy

Marka

Autofit

Nr referencyjny

YKK-AF831.ML040

Środek konserwujący z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim przydomowym warsztacie, ponieważ jest jednym z preparatów pozwalających wykonać kompleksową konserwację samochodu. Produkt ten przeznaczony jest do pielęgnacji przestrzeni zamkniętych oraz trudno dostępnych miejsc w pojazdach – idealnie nadaje się do zabezpieczania wnęk drzwi lub progów. Po aplikacji i wyschnięciu pozostawia on elastyczną warstwę podsiadającą doskonałe właściwości wytrzymałościowe – jest ona odporna na niskie i wysokie temperatury, a także korozyjne działanie wilgoci. Dodatkowo, preparat w puszcze aerozolowej oraz wyposażony w specjalną wąską dyszę charakteryzuje się łatwym sposobem aplikacji. W naszej ofercie znajdziesz też inne środki pielęgnacyjne tej marki i wybierzesz potrzebne Ci produkty.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Co należy wiedzieć o szpachlach samochodowych

 • Narzędzia i artykuły

  Szpachlowanie i lakierowanie samochodu – najczęściej popełniane błędy i jak je naprawić?

 • Narzędzia i artykuły

  Skurcz szpachlówki – jak zapobiec temu zjawisku?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Środek do przestrzeni zamkniętych Autofit spray 0,5 l