Produkty

Środek do usuwania starych powłok farby V33 1 l

Kliknij aby powiększyć

Środek do usuwania starych powłok farby V33 1 l

Marka: V33

Marka: V33

Kod: 710933

|
Środek do usuwania starych powłok pozwoli Ci szybko i sprawnie przywróci surowy stan powierzchni ścian i sufitów w czasie remontu, by móc na nowo je pomalować, wyrównać lub zakleić tapetą. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniu, możesz z łatwością wykonać wiele prac wykończeniowych szybciej niż przy użyciu alternatywnych narzędzi.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Pojemność

1 l

Długość opakowania

7.4 cm

Wysokość opakowania

12 cm

Szerokość opakowania

7.4 cm

Waga brutto

1.15 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

brak wytycznych w prawie polskim

Zawartość LZO w produkcie

nie dotyczy

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zewnątrz budynków

Metoda aplikacji

pędzel, szpachelka

Parametry indywidualne

Rodzaj

do usuwania starych powłok

Marka

V33

Nr referencyjny

TVFA14
Środek do usuwania starych powłok stanowi idealne rozwiązanie, jeśli pragniesz przywrócić starym meblom, obiektom architektury ogrodowej, ścianom oraz elementom wykończenia dawny wygląd bądź surową formę. Z pomocą preparatu z łatwością przygotujesz je do malowania bądź do renowacji. Aktywna formuła produktu pozwala szybko i sprawnie pozbyć się pozostałości po starej farbie, lakierze, impregnacie lub innej powłoce zabezpieczającej. Zaletą środka jest możliwość jego stosowania na różnych materiałach. Możesz to czynić bez obaw, gdyż płyn nie powoduje uszkodzeń na powierzchni, na której go stosujesz – jest bezpieczny dla drewna, metalu, cementu, gipsu oraz kleju do płytek. Nadaje się do nakładania różnymi narzędziami, zarówno pędzlem, jak i szpachelką. Duża pojemność preparatu umożliwia przygotowanie do wykończenia powierzchni o dużych wymiarach.
Ocena
2 komentarze
21.09.2018
Środek drogi i nie skuteczny, na pewno nie na 10 warstw jak zapewnia producent. Max 1-2 i tak ciężko schodzi. Ogólnie strata czasu na ponowne smarowanie każdej warstwy i czekanie oraz pieniędzy. Gra nie warta świeczki
18.06.2017
Użyłem do usunięcia starych farb z grzejników żeliwnych. Środek ten bardzo ułatwił pracę, ale nie obyło się bez użycia papieru ściernego. Bardzo łatwo się go aplikuje. Odstrasza tylko zapach i cena.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Renowacja balustrady zewnętrznej

 • Wykończenie

  Jak usunąć graffiti ze ścian?

 • Wykończenie

  Jak poradzić sobie ze zgęstniałą farbą?

Ocena i komentarz dla:

Środek do usuwania starych powłok farby V33 1 l