Zobacz więcej Środki grzybobójcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środki grzybobójcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek grzybobójczy Primacol Anty-grzyb 1 l

Środek grzybobójczy Primacol Anty-grzyb 1 l

12,98
/ szt.
12,98
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany tutaj środek grzybobójczy nadaje się do użycia zaraz po otwarciu – przygotowany roztwór znajduje się w litrowej, poręcznej butelce. Produkt nadaje się do użycia we wszystkich pomieszczeniach budynku, także w łazience – jest odporny na wilgoć. Jest bardzo skuteczny, dlatego z powodzeniem możesz używać go na zewnątrz, także na powierzchni elewacji budynków.

   Cechy i zalety

    Środek grzybobójczy sprawdzi się w każdym budynku, zwłaszcza tam, gdzie przebywają alergicy oraz małe dzieci. Użytkowanie go pozwoli uniknąć domownikom uczuleń oraz chorób wywołanych przez grzyby pleśniowe. Produkt sprawdzi się różnych pomieszczeniach, także tych w szczególności narażonych na wilgoć, jak na przykład łazienka lub piwnica. Oferowany tutaj środek czyszczący nie tylko pozwoli Ci skutecznie pozbyć się pleśni, ale i zakonserwuje powierzchnie przed porastaniem groźnymi grzybami. Możesz go używać na murach, fugach, tynkach oraz kamieniach naturalnych wewnątrz oraz na zewnątrz domów oraz budynków użyteczności publicznej. Produkt nie odbarwia ścian, sprawdzi się więc podczas odgrzybiania elewacji. W naszej ofercie znajdziesz także inne środki grzybobójcze – w kanistrach oraz poręcznych butelkach ze spryskiwaczem.

    • Skutecznie zwalcza i usuwa grzyby pleśniowe
    • Do konserwacji powierzchni przed porastaniem grzybami pleśniowymi
    • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków

    Specyfikacja techniczna

    Objętość1L
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ pojemnikaButelka
    Kod produktu5907808083530