Produkty

Środek na kleszcze Agrecol Fendona 6SC 50 ml

Kliknij aby powiększyć

Środek na kleszcze Agrecol Fendona 6SC 50 ml

Marka: Agrecol

Marka: Agrecol

Kod: 622556

|
Środek wykorzystywany jest w celu eliminacji much, komarów, karaluchów, prusaków, pluskiew oraz mrówek faraona – jest wyjątkowo funkcjonalny. Umieszczony został w butelce, więc jego przechowywanie jest szczególnie wygodne. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne preparaty wykorzystywane w celu usuwania insektów.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5 cm

Waga brutto

0.077 kg

Szerokość opakowania

12.5 cm

Wysokość opakowania

19 cm

Pojemność opakowania

50 ml

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Właściwości

ogród bez kleszczy i komarów, działa szybko i długo

Wydajność

50 ml na 10 l wody / 200 m2

Zawartość substancji aktywnej

alfa-cypermetryna - 60 g/l

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Agrecol

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

919
Środek umożliwia zwalczanie owadów – idealnie nadaje się do eliminacji much, komarów, prusaków, karaluchów, mrówek faraona oraz pluskiew. Jest szczególnie funkcjonalny, wobec czego bezproblemowo dostosujesz go do indywidualnych potrzeb. Znajduje się w butelce, co umożliwia jego łatwe przechowywanie. Preparat działa wyjątkowo szybko – błyskawicznie pozbędziesz się insektów ze swojego domu. Wykorzystywany jest nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w budynkach użytku publicznego, takich jak hotele lub biura. W proponowanym asortymencie znajdują się różne preparaty przeznaczone do usuwania insektów, co umożliwia Ci bezproblemowe wybranie środka, który najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.
Ocena
4 komentarze
08.05.2019
Nie wiem czemu inni zachwalają ten produkt. Ja wymieszałem całą butelkę 50ml na 5 litrów wody z obawy na kleszcze, oraz co roku na dużą ilość komarów. Oprysk dałem wzdłuż płotu i w koło domu na ściany i taras. Drugi dzień , a komarów mam cały czas pełno, może nawet lata teraz więcej niż przed opryskiem. Nie wiem czy na kleszcze działa, bo na komary napewno NIE. Zachowałem opakowanie i paragon i nie wiem czy mogę to jakoś zareklamować.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy uprzejmie za ten komentarz. Przykro nam, jeśli oprysk nie przyniósł oczekiwanego przez Pana efektu. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszym doradcą fachowym, który pomoże odnaleźć prawdopodobną przyczynę tej sytuacji oraz jej rozwiązanie.

31.07.2018
Rzeczywiście ogranicza obecność owadów - widzę to na ganku - przestały "wysiadywać" na nim pająki i inne czekajace tuż przy drzwiach aby wleźć do domu.
07.02.2018
Pamiętyam, jak dobrze działał ten środek na kleszcze i nawet komary też super, więc muszę go zakupić niedługo
02.01.2018
Bardzo dobry preparat na kleszcze i komary, mieliśmy spokój aż do zimy
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się moli ubraniowych?

 • Instalacja

  Jak zwalczyć rybiki cukrowe?

 • Środki na szkodniki

  Jak pozbyć się szkodników w ogrodzie?

Ocena i komentarz dla:

Środek na kleszcze Agrecol Fendona 6SC 50 ml