Produkty

Śruby do betonu Diall 10 x 120 mm 10 szt.

Kliknij aby powiększyć

Śruby do betonu Diall 10 x 120 mm 10 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 117758

|
Śruby do betonu o dużej długości i sporej średnicy służą do montowania cięższych przedmiotów. Dzięki zastosowaniu takiej śruby masz pewność, że konstrukcja, narzędzie lub mebel o dużej wadze utrzyma się na swoim miejscu i nie skruszy betonowej powierzchni. W ten sposób można montować wszelkiego rodzaju rury czy szyny zarówno w czasie budowy, jak i przy remoncie.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Waga brutto

0.869 kg

Szerokość opakowania

22 cm

Wysokość opakowania

2.5 cm

Długość opakowania

14.5 cm

Wymiary produktu

10 x 120 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

10

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Informacje dodatkowe

mocowanie do betonu i litej cegły

Nr referencyjny

PC1533-169

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Śruby Diall służą do mocowania cięższych sprzętów w betonowych powierzchniach. Są na tyle długie i szerokie, że zamocują nawet grubą rurę czy obszerną półkę. Możesz je stosować zarówno w ścianach, jak i podłogach, a także sufitach – zarówno na etapie budowy, jak i wykończenia czy aranżacji wnętrz. Świetnie sprawdzają się też w czasie remontów. Taka śruba może mieć zastosowanie tymczasowe, jak również, odpowiednio zamocowana, będzie służyć przez długie lata. Co ważne, zapewnia ona bezpieczeństwo podczas pracy, bo nie ma ostrych końców czy brzegów, które mogłyby kaleczyć ręce, a do tego nie wyślizguje się z dłoni. Tego typu element powinien się znaleźć w każdej skrzynce z narzędziami, szczególnie w domach osób, które często wykonują remonty lub eksperymentują z aranżacją wnętrz.
Ocena
1 komentarz
29.03.2018
Półki trzymają świetnie, ale czy to rzeczywiście ciężki sprzęt?
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Co to jest śrubunek?

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje i zastosowanie łączników do drewna

 • Narzędzia i artykuły

  Na co zwracać uwagę przy wybieraniu śrubunku?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Śruby do betonu Diall 10 x 120 mm 10 szt.