Produkty
Absaar

ABSAAR

Marka Absaar należy do firmy Intertec. Jest wyrazem połączenia doskonałej niemieckiej technologii produkcji z innowacyjnością. Jej produkty cieszą się uznaniem na całym świecie.

Prostowniki

W ofercie marki Absaar dostępne są wydajne prostowniki, dzięki którym szybko i skutecznie naładujesz akumulator w swoim samochodzie czy motocyklu. Urządzenia sprawdzą się w profesjonalnym warsztacie samochodowym, ale również w pracowni zorganizowanej w garażu. Prostowniki mają wskaźnik umożliwiający kontrolowanie pracy urządzenia. Ponadto wbudowano w nie zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiegające porażeniu prądem. Z uwagi na mocną obudowę z metalu prostowniki są trwałe i odporne na uszkodzenia. W ofercie marki Absaar dostępne są różnorodne modele, które dobierzesz do rodzaju posiadanego pojazdu.

Przeglądaj produkty

Absaar

Firma Intertec to właściciel kilku marek prężnie działających na rynku kosmetyków samochodowych oraz akcesoriów do samochodów i rowerów. Oferowane produkty, podobnie jak odpowiedzialne za ich powstanie marki, są popularne oraz cenione w Europie i nie tylko. W portfolio firmy Intertec znajduje się obecnie ponad 2000 artykułów.
Firma Intertec, zarządzając markami i wypuszczając na rynek nowe produkty, stosuje wysokie standardy oraz najnowocześniejsze technologie. Dzięki przeprowadzanym na własny użytek badaniom oraz wsłuchiwaniu się w głosy użytkowników tworzy wyroby dostosowane do potrzeb klientów oraz udoskonala obecne.
Kluczem do sukcesu jest dla firmy Intertec umiejętność rozpoznawania i definiowania potrzeb klientów, dlatego w ramach zarządzania markami stoi na straży podejmowania kroków niezbędnych do wprowadzenia tych potrzeb w życie. By wyjść naprzeciw wymaganiom lokalnych rynków, firma ma oddziały oraz partnerów dystrybucyjnych w wielu krajach, w tym w Polsce.
Jedną z marek należących do firmy Intertec jest Absaar, odpowiedzialny za produkcję wydajnych oraz funkcjonalnych prostowników do ładowania akumulatorów. Od 1969 roku marka nieustannie rozwija technologię produkcji, dostosowując urządzenia do potrzeb klientów oraz zmieniających się warunków rynkowych. Produkty marki Absaar skierowane są zarówno do profesjonalistów, jak i hobbystów. Cechuje je wykonanie zgodnie z niemiecką technologią, cieszącą się ponad 40-letnią tradycją, niezawodnością oraz innowacyjnością. Asortyment marki zaspokaja potrzeby małych, średnich i dużych firm.