Produkty
Abus

ABUS

ABUS, wykorzystując innowacyjne technologie, dba o maksymalne bezpieczeństwo użytkowników swoich produktów. W asortymencie marki dostępne są zabezpieczenia rowerowe, zaawansowane systemy alarmowe i telewizji przemysłowej oraz proste, lecz trwałe i wytrzymałe kłódki, zamki i blokady różnorodnego zastosowania.

Wkładki atestowane

Wkładki bębenkowe stanowią najważniejszy element każdych drzwi wejściowych. ABUS dokłada wszelkich starań, aby te elementy wzmocnić i sprawić, by ich konstrukcja była odporna na próby manipulacji i wyważenia. Precyzyjnie wykonane i atestowane wkładki bębenkowe ABUS są w pełni kompatybilne z korpusem drzwi, zapewniając ich zwiększoną wytrzymałość i stabilność. Przetestowane zostały już przez tysiące użytkowników na całym świecie i spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Przeglądaj produkty

Abus

Specjaliści marki ABUS doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne w codziennym życiu człowieka jest poczucie bezpieczeństwa. Za główny cel postawili sobie zapewnienie go każdemu, nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

Od 1924 roku grupa ABUS aktywnie i odpowiedzialnie przyczynia się do ochrony życia i wartości materialnych. Początkowo produkując wyjątkowo wytrzymałe zamki i kłódki, firma szybko rozwinęła swoją ofertę także o inne, bardziej zaawansowane systemy zabezpieczeń – między innymi blokady do drzwi, okienne czy rowerowe, a także o telewizję przemysłową. Zgodnie z mottem, że bezpieczeństwo wymaga jakości, nie ustaje w dążeniach ku temu, by jej produkty spełniały nawet najbardziej wygórowane oczekiwania ich użytkowników. Efekty tych starań docenione zostały już wielokrotnie w międzynarodowych plebiscytach, w których ABUS został mianowany bezkonkurencyjnym liderem wśród producentów systemów zabezpieczeń domowych i mobilnych na świecie.

W trosce o stały rozwój oraz zaufanie swoich klientów, firma regularnie wdraża nowe innowacje, które znacząco podnoszą zarówno jakość oferowanych produktów, jak i zwiększają poczucie bezpieczeństwa ich użytkowników. Z wykorzystaniem asortymentu ABUS zabezpieczysz swój dom, magazyn, a także wszelkie ruchome dobra materialne. W szerokiej ofercie artykułów marki znajdziesz zabezpieczenia rowerowe, zaawansowane systemy alarmowe i telewizji przemysłowej oraz proste, lecz trwałe i wytrzymałe kłódki, zamki i blokady różnorodnego zastosowania.