Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty
Abus

ABUS

ABUS, wykorzystując innowacyjne technologie, dba o maksymalne bezpieczeństwo użytkowników swoich produktów. W asortymencie marki dostępne są zabezpieczenia rowerowe, zaawansowane systemy alarmowe i telewizji przemysłowej oraz proste, lecz trwałe i wytrzymałe kłódki, zamki i blokady różnorodnego zastosowania.

Blokady do drzwi

Bezpieczny dom to taki, który chroni mieszkańców już od samego progu. Montaż odpowiedniego zamka oraz blokady drzwi jest fundamentem poczucia bezpieczeństwa domowników w ich własnych czterech ścianach. Produkty ABUS zapewniają doskonałą ochronę przed wyważeniem drzwi wejściowych. Wzmacniają konstrukcję zawiasów i w znaczący sposób zwiększają ich wytrzymałość. Odporne na nacisk ponad 1 tony blokady do drzwi ABUS, są idealnym uzupełnieniem zamków wierzchnich i wpuszczanych. Mogą być montowane na drzwiach wejściowych, balkonowych oraz na oknach. Dostępne są blokady do użytku domowego, jak i w magazynach przemysłowych.

Przeglądaj produkty

Kłódki

ABUS to marka będąca światowym liderem w przemyśle produkującym kłódki oraz różnego rodzaju zamki. Od lat zapewnia swoim klientom dostęp do zabezpieczeń nawet tam, gdzie wymagane jest specjalistyczne urządzenie do ochrony mienia. Kłódki ABUS wytrzymują siłę rozrywania ponad 10 ton i sprawdzają się w najtrudniejszych sytuacjach. Firma oferuje także duży zakres usług serwisowych, dzięki którym można zamawiać kluczyki do większości modeli produktów nawet po latach od ich zakupu. Dzięki temu stosowanie kłódek ABUS to doskonałe rozwiązanie służące bezpieczeństwu na długi czas.

Przeglądaj produkty

Abus

Specjaliści marki ABUS doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne w codziennym życiu człowieka jest poczucie bezpieczeństwa. Za główny cel postawili sobie zapewnienie go każdemu, nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

Od 1924 roku grupa ABUS aktywnie i odpowiedzialnie przyczynia się do ochrony życia i wartości materialnych. Początkowo produkując wyjątkowo wytrzymałe zamki i kłódki, firma szybko rozwinęła swoją ofertę także o inne, bardziej zaawansowane systemy zabezpieczeń – między innymi blokady do drzwi, okienne czy rowerowe, a także o telewizję przemysłową. Zgodnie z mottem, że bezpieczeństwo wymaga jakości, nie ustaje w dążeniach ku temu, by jej produkty spełniały nawet najbardziej wygórowane oczekiwania ich użytkowników. Efekty tych starań docenione zostały już wielokrotnie w międzynarodowych plebiscytach, w których ABUS został mianowany bezkonkurencyjnym liderem wśród producentów systemów zabezpieczeń domowych i mobilnych na świecie.

W trosce o stały rozwój oraz zaufanie swoich klientów, firma regularnie wdraża nowe innowacje, które znacząco podnoszą zarówno jakość oferowanych produktów, jak i zwiększają poczucie bezpieczeństwa ich użytkowników. Z wykorzystaniem asortymentu ABUS zabezpieczysz swój dom, magazyn, a także wszelkie ruchome dobra materialne. W szerokiej ofercie artykułów marki znajdziesz zabezpieczenia rowerowe, zaawansowane systemy alarmowe i telewizji przemysłowej oraz proste, lecz trwałe i wytrzymałe kłódki, zamki i blokady różnorodnego zastosowania.