Produkty
Armatura Kraków

ARMATURA KRAKÓW

Armatura Kraków to producent grzejników, baterii łazienkowych oraz armatury sanitarnej. Produkty marki, jako jedne z nielicznych na świecie, posiadają nawet stuletnią gwarancję bezawaryjnego użytkowania!

Grzejniki CO

Armatura Kraków oferuje swoim klientom szeroki wybór grzejników i przyłączy grzejnikowych, które z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w domu, jak i w lokalach użyteczności publicznej. Dzięki optymalnemu doborowi materiałów i zastosowaniu innowacji w procesie produkcyjnym, aluminiowe kaloryfery Armatury Kraków cechują się wysoką wydajnością i umożliwiają bezawaryjną eksploatację. Modułowa budowa i dostępność wariantów zróżnicowanych pod względem układu zaworów, pozwalają wybór grzejnika dopasowanego do specyfiki każdego pomieszczenia.

Przeglądaj produkty

Wylewki

Wylewki stanowią podstawową część każdej baterii zlewozmywakowej. Dostępne w ofercie marki Armatura Kraków elementy są kompatybilne z tradycyjnymi systemami kranowymi, powszechnie występującymi w polskich domach. Dostępne są produkty typu U oraz w kształcie litery S. Wykonane są z wysoce wytrzymałego mosiądzu, odpornego na korozję. Dodatkowo pokryte zostały warstwą chromu, dzięki czemu ich powierzchnia pozostaje błyszcząca i wygląda bardzo estetycznie.

Przeglądaj produkty

Głowice do baterii

W bogatym asortymencie Armatury Kraków dostępne są baterie umywalkowe oraz akcesoria uzupełniające. Marka oferuje szeroką gamę rozwiązań, spośród których dobierzesz produkty odpowiadające wymaganiom stawianym przez stylistykę wykańczanej łazienki lub kuchni. Wśród produktów Armatury Kraków znajdziesz również ceramiczne głowice oraz regulatory intensywności przepływu i temperatury strumienia wody. Wykonane z odpornych na powstawanie korozji materiałów cechują się wysokim stopniem wytrzymałości.

Przeglądaj produkty

Pozostałe akcesoria do baterii

Specjaliści Armatury Kraków oferują klientom różnorodne akcesoria wymienne oraz uzupełniające, służące do montażu przy bateriach łazienkowych i kuchennych. Wśród nich znajdziesz przyłącza kątowe umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie baterii umywalkowych oraz dekoracyjne rozety stożkowe i kuliste, które wpływają na odbiór wizualny całej armatury. Wszystkie elementy wykonane są z wysoce wytrzymałego mosiądzu odpornego na powstawanie korozji. Dodatkowe zabezpieczenie oraz trwałość produktów zapewnia warstwa chromu, którą pokryta jest powierzchnia akcesoriów.

Przeglądaj produkty

Armatura Kraków

Armatura Kraków to polska marka, której produkty znane są już od 1922 roku. Oferuje klientom wydajne i łatwe w regulacji grzejniki oraz kompleksowe wyposażenie łazienki i kuchennej strefy zmywania. Oferta marki obejmuje sprzęty wykorzystywane w strefach natryskowych, kąpielowych, umywalkowych i sanitarnych, w pomieszczeniach dostosowanych do potrzeb seniorów i osób niepełnosprawnych, a także domowych salonach SPA. Sprawując pieczę nad każdym etapem produkcyjnym, poczynając od projektu po kontrolę jakości, specjaliści Armatury Kraków zapewniają klientom produkty z gwarancją nawet do 100 lat bezawaryjnego użytkowania. Jest to wyjątkowe nie tylko w skali Polski, ale i całego świata.

W asortymencie marki znajdziesz grzejniki, baterie oraz meble łazienkowe. Szeroki wybór ceramiki sanitarnej uwzględnia zarówno modele o tradycyjnym wyglądzie, jak i elementy wpisujące się we współczesne trendy. Dzięki temu produkty Armatury Kraków trafiają w gusta klientów o różnorodnych potrzebach i oczekiwaniach estetycznych.

Najwyższą jakość wykonania wszystkich oferowanych przez Armaturę Kraków elementów potwierdzają sami klienci oraz specjaliści, którzy doceniają kunszt jej projektantów na licznych targach, w których bierze udział. Tym, co dodatkowo wyróżnia firmę na tle innych, jest rozbudowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Znalezienie rozwiązania korzystnego dla obu stron jest priorytetem dla pracowników obsługi klienta Armatury Kraków. Szybkie i sprawne wsparcie wzbogacone o przyjemny kontakt jest cechą, jaką szczególnie cenią sobie konsumenci.