Produkty
Atrium

ATRIUM

ATRIUM oferuje swoim klientom szeroki wybór schodów i balustrad. Wyjątkowe i oryginalne projekty pomagają stworzyć niepowtarzalny charakter zarówno we wnętrzu domów, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej..

Słupki nierdzewne

Wśród produktów oferowanych przez markę ATRIUM znajdują się pojedyncze elementy, służące do samodzielnego montażu schodów i balustrad. Nierdzewne słupki wspierające poręcz doskonale sprawdzają się w konstrukcjach tworzonych na zewnątrz budynków, gdzie mogą być poddawane szkodliwemu działaniu warunków atmosferycznych. Półprodukty wykonane z ocynkowanej stali są odporne na powstawanie korozji oraz cechują się wysokim stopniem wytrzymałości. Umożliwiają zbudowanie stabilnej i trwałej balustrady.

Przeglądaj produkty

Stopnie i podstopnie

Stopnie i podstopnie ATRIUM wykorzystasz do stworzenia dopasowanej do swoich potrzeb konstrukcji schodów. Zastosowanie dla tych elementów znajdziesz w pomieszczeniach, do których wejście znajduje się powyżej linii podłoża, lecz niewystarczająco wysoko, by prowadziły do niego kompletne schody. Produkty ATRIUM cechują się wysoką estetyką wykonania, a materiał, z jakiego zostały wyprodukowane, charakteryzuje duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. W ofercie marki znajdują się również pojedyncze elementy mocujące.

Przeglądaj produkty

Schody kręcone

Schody kręcone projektu ATRIUM stanowią niezwykle atrakcyjne wykończenie wnętrz, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Ich konstrukcja oparta jest na jednym trzonie nośnym, co pozostawia miejsce na różnorodne pomysły aranżacyjne. Tego typu schody są nie tylko funkcjonalnym elementem pomieszczenia, umożliwiającym wygodne poruszanie się między piętrami, ale także pełnią rolę dekoracji, nadającej wnętrzu nowoczesny charakter. ATRIUM oferuje swoim klientom lekkie konstrukcje łączące w sobie praktyczność części metalowych z elegancją fragmentów drewnianych.

Przeglądaj produkty

Schody modułowe

Schody modułowe to grupa produktów zaprojektowanych przez architektów ATRIUM z myślą o pełnej funkcjonalności i subtelnym wyglądzie. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni, gdzie tradycyjne schody mogą zajmować zbyt wiele przestrzeni użytkowej. Składają się one z kilku powtarzalnych elementów, które można zamontować zarówno w układzie skręcającym, jak i prostym lub z zabiegami. Konstrukcje schodów modułowych ATRIUM to połączenie elementów drewnianych z metalowymi, co sprawia, że jest to wykończenie pasujące tak samo do nowoczesnych pomieszczeń, jak i tych bardziej eleganckich i klasycznych.

Przeglądaj produkty

Atrium

ATRIUM to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji schodów, balustrad oraz akcesoriów wykorzystywanych do dekoracji tych konstrukcji. Zespół ambitnych oraz pełnych pasji osób tworzy nowoczesne i wysoce atrakcyjne projekty, stające się znakiem rozpoznawczym budynków na całym świecie. Produkty ATRIUM cechuje unikatowość, która nadaje zarówno całym obiektom budowlanym, jak i poszczególnym pomieszczeniom niepowtarzalny charakter i atrakcyjny wygląd. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom architektonicznym i gustom klientów, marka regularnie wprowadza na rynek nowe kolekcje, które w szybkim tempie zyskują uznanie zarówno w oczach konsumentów, jak i na międzynarodowych targach designu, gdzie zostają wielokrotnie nagradzane.

Schody i balustrady ATRIUM wytwarzane są z zastosowaniem nowoczesnych, lecz przede wszystkim sprawdzonych technologii. Dzięki temu marka oferuje swoim klientom produkty o starannym i niezwykle estetycznym wykończeniu w każdym szczególe. Są to elementy wyjątkowo stabilne, których użytkowanie jest w pełni bezpieczne. W trakcie produkcji, kryterium jakości stawia się na pierwszym miejscu, dlatego na jej etapie wykorzystywane są jedynie półprodukty najlepszego gatunku. W ten sposób firma przyczynia się również do dbania o środowisko. Od początku swojego istnienia dąży do wypracowania jak najbardziej ekologicznego procesu, wytwarzającego minimalne ilości szkodliwych dla ekosystemu odpadów. Dokładając wszelkich starań do jakości produktów, ATRIUM, jako jeden z pierwszych producentów w Unii Europejskiej, posiada prawo do znakowania swoich wyrobów znakiem CE.