Produkty
Daente

DEANTE

Deante to polska marka oferująca szeroki wachlarz wyposażenia łazienkowego oraz kuchennego – kabiny, brodziki, zestawy i panele natryskowe, baterie umywalkowe oraz zlewozmywakowe.

Deante

Deante to polska marka od 27 lat działająca na terenie kraju oraz za granicą. W jej asortymencie znajduje się szeroki wachlarz wyposażenia łazienkowego, w tym ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe i baterie umywalkowe oraz wannowe, a także kuchennego: zlewozmywaki i baterie zlewozmywakowe. Rocznie do polskich odbiorców trafia nawet milion produktów marki, przygotowanych przez utalentowanych projektantów. Jednym z głównych priorytetów Deante jest zapewnienie pomocy poprzez niezawodną sieć serwisową oraz sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.
Kolekcję Deante wyróżnia zróżnicowanie stylistyczne. Produkty odmienne pod względem wykończenia, kolorystyki oraz kształtu to próba kompleksowego podejścia do potrzeb użytkowników, którzy wizualny aspekt wyposażenia oceniają tak samo wysoko, jak samą funkcjonalność. Za przykład nietypowej formy wizualnej mogą posłużyć baterie kuchenne dostępne w kilku kolorach: pomarańczowym, żółtym, zielonym, białym czy czerwonym. Tak nietypowa kolorystyka produktów umożliwi stworzenie wyrazistego kontrastu z pozostałym wyposażeniem lub harmonijnej całości z podobnie wykończonymi akcesoriami.
W produktach marki można wyczuć również niezaprzeczalny powiew nowoczesności. Objawia się on w zorientowanych na minimalizm formach i zasadniczej rezygnacji z kunsztownych, ciężkich zdobień. W akcesoriach i zestawach łazienkowych zachwycające strzeliste łuki, łączą się z prostymi płaszczyznami – tak powstaje naprawdę zaskakujące wnętrze.
Kolekcje marki zostały wielokrotnie wyróżnione i pozytywnie ocenione podczas konkursów wzorniczych. Zdobyte nagrody to chociażby: Diament Meblarstwa 2017 dla zlewozmywaka Capella, Łazienka – Wybór Roku 2017 dla panelu podtynkowego Multibox, Must Have 2016 dla kolekcji zlewozmywaków Andante czy wyróżnienie w konkursie Inspiracje 2016 w kategorii „kuchnia”, przyznane za zlewozmywak Prospero.