Produkty
Geom

GEOM

Marka Geom obejmuje szeroką gamę produktów, które powstały z myślą o tym, by spełnić oczekiwania nowoczesnego klienta. Wśród drzwi, okien, schodów i ekranów znajdziesz wyroby utrzymane w wielu różnych stylach – od klasycznego po nowoczesny.

Płyty

Płyty Geom to zadaszenie, które pomoże Ci zadbać o drzwi i fasadę całego budynku. W asortymencie czekają na Ciebie modele w kilku kolorach. Z łatwością dopasujesz je nie tylko do drzwi wejściowych, ale również garażowych czy ogrodowych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów płyty skutecznie zabezpieczą elewację przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Docenisz je szczególnie w czasie ulewy, kiedy w spokoju będziesz szukać kluczy po kieszeniach, nie obawiając się o przemoczone ubranie.

Przeglądaj produkty

Daszki nad drzwi

Daszki na drzwi Geom to konstrukcje, które pomogą Ci zadbać o przestrzeń przed drzwiami wejściowymi. Możesz wybierać spośród modeli nowoczesnych i bardziej klasycznych. Bez względu na estetykę, wszystkie je łączy wytrzymałość oraz praktyczne rozwiązania. Szczelne konstrukcje nie pozwolą zmoknąć Tobie ani Twoim gościom podczas oczekiwania na otwarcie drzwi. Ponadto unikniesz tworzących się blisko wejścia kałuż, a tym samym błota na korytarzu. Daszki ochronią też Twoje drzwi przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

Przeglądaj produkty

Ościeżnice stałe

Ościeżnice stałe Geom to uniwersalne wykończenia drzwi wewnętrznych, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też z łatwością dopasowują się do wyciętego otworu. Łatwy montaż przyspiesza cały proces zakładania drzwi, nawet w przypadku nieregularności w ścianie. Ościeżnice dostępne są w wielu różnych okleinach, więc bez problemu dopasujesz jedną z nich do Twoich wnętrz. Wysoka jakość materiałów gwarantuje, że elementy będą służyć niezawodnie przez długie lata, bez konieczności wydawania dodatkowych środków na naprawy.

Przeglądaj produkty

Ościeżnice regulowane

Ościeżnice regulowane Geom najlepiej sprawdzą się w przypadku futryn o zmiennej szerokości. Wybierz je, jeśli modele stałe nie spełniają Twoich oczekiwań. Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością wybierzesz te zgodne z charakterem Twoich wnętrz. W zależności od budżetu postaw na klasyczne drewno lub imitującą okleinę. Bez problemu dopasujesz je do grubości muru. Nie musisz tym samym obawiać się, że staniesz przed koniecznością wymiany na inny model.

Przeglądaj produkty

Geom

Marka Geom to ukłon w stronę wymagających użytkowników, którzy wybierając elementy stolarki do swoich domów i mieszkań, kierują się trendami w aranżacji wnętrz, samodzielnie kreują swoją przestrzeń i w pełni wykorzystują jej możliwości.

Wybierając produkty marki Geom, zyskujesz nie tylko ciekawe wizualnie wyroby. Przede wszystkim inwestujesz w jakość, która swoje odzwierciedlenie znajduje w niezawodności i wytrzymałości elementów stolarki. Drzwi i okna Geom powstają z solidnych materiałów, zapewniających im długą żywotność. Równocześnie wyroby te zabezpieczają Twój dom przed działaniem czynników zewnętrznych, ograniczając np. dobiegający z zewnątrz hałas.

Warto pamiętać, że produkty marki Geom wyróżniają się zastosowaniem podczas produkcji najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii. Dzięki temu stanowią połączenie funkcjonalności i estetyki, pozwalając Ci na łączenie bądź dzielenie przestrzeni Twojego domu w modny i elegancki sposób.

Bogatą ofertę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien oraz schodów Geom uzupełniają parawany, ścianki działowe i parapety. Masz wiele możliwości idealnego dopasowania do siebie wszelkich elementów stolarki, które zapewnią nie tylko estetykę Twoich wnętrz, ale także wniosą do nich ciepło i poczucie intymności.