Produkty
Hardy

HARDY

Zastosowanie produktów Hardy od 25 lat ułatwia przeprowadzenie remontu, szpachlowanie i malowanie ścian. W asortymencie marki znajdziesz narzędzia malarskie i do tapetowania, materiały glazurnicze oraz akcesoria BHP.

Narzędzia specjalne

Wśród produktów oferowanych przez markę Hardy znajdziesz specjalistyczne akcesoria przydatne podczas nakładania tapet. Są to między innymi tapetomaty, rolki dociskowe i służące do nakłuwania. Za ich pomocą przygotujesz materiał do klejenia i pokryjesz jego powierzchnię spoiwem. Przydadzą się także do równego układania pasów na ścianach i usuwania spod nich nadmiaru powietrza. W asortymencie narzędzi malarskich dostępne są także wytrzymałe i skuteczne skrobaczki ręczne do farb i sznurki do wyznaczania pionu o różnej wysokości.

Przeglądaj produkty

Hardy

Przeprowadzanie remontu to zadanie, które nierzadko okazuje się sporym wyzwaniem. Aby je ułatwić, specjaliści marki Hardy zaprojektowali szeroką gamę narzędzi, których wykorzystanie ułatwi i uprzyjemni każdy etap szpachlowania i malowania ścian, podłóg, a także innych powierzchni wykonanych z drewna.

Asortyment Hardy to akcesoria malarskie, narzędzia do tapetowania, materiały glazurnicze oraz artykuły BHP. Wśród produktów marki, obok takich, które sprawdzą się w rękach majsterkowiczów-amatorów, znajdziesz szeroki wachlarz elementów przeznaczonych do użytku profesjonalnego. O tym, do kogo kierowane są poszczególne pędzle i wałki informują specjalne etykiety znajdujące się na każdym narzędziu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z łatwością dobierzesz właściwe akcesoria do planowanych prac remontowych. Zadanie to będzie tym prostsze, że na każdym z nich dostępna jest również informacja odnośnie rodzaju farby do jakiej są przeznaczone.

Z produktami Hardy, zaplanujesz wstępny etap remontu, którego bardzo ważnym elementem jest zabezpieczenie nie odnawianych powierzchni – podłogi lub mebli. W ofercie marki dostępny jest szereg produktów takich jak folie i plandeki oraz narzędzia pomocnicze, wśród których znajdziesz między innymi miarki i drabiny. Wszystko po to, abyś we wszystkie niezbędne akcesoria mógł zaopatrzyć się w jednym miejscu.

Oferta Hardy to jednak nie tylko narzędzia do malowania. To przede wszystkim zespół specjalistów, którzy swoją szeroką wiedzą chętnie dzielą się z klientami. Kontaktując się z nimi bezpośrednio lub telefonicznie, uzyskasz cenne porady w temacie odświeżania ścian, dobierania właściwego odcienia farb i wielu innych wskazówek, przydatnych w czasie remontu.