Produkty
JCB

JCB

Narzędzia marki JCB znajdziesz na całym świecie – jest ona jednym z wiodących producentów maszyn i urządzeń, które możesz wykorzystać do budowy domu, a także w pracach wykończeniowych, warsztatowych lub remontowych.

JCB

Marka JCB tworzy narzędzia budowlane zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, ale zawsze łączy je to samo – wysoka skuteczność i ergonomia. Dzisiejsza renoma JCB wynika z ponad 70-letniego doświadczenia w konstruowaniu najlepszych maszyn budowlanych. Asortyment, który posiada w ofercie, sprawdzi się w pracy wymagającej precyzji i efektywności, jednocześnie zapewniając Ci wygodę wykonywanych działań. Ta rodzinna marka pochodzenia brytyjskiego zdobyła wiele nagród, aby dzisiaj móc cieszyć się obecnością w Twoim warsztacie – w postaci struga, frezarki czy szlifierki. 

W jej ofercie znajdziesz wiele podręcznych narzędzi ręcznych i akcesoriów, przydatnych podczas pracy zawodowej oraz majsterkowania. Wraz z wiertarką możesz zaopatrzyć się w odpowiednie wiertła i otwornice; wybrać pomiędzy szlifierką oscylacyjną, kątową, a taśmową; nabyć specjalistyczny  sprzęt – młot wyburzeniowy czy wyrzynarkę, a także wyposażyć swoją skrzynkę narzędziową w zestawy bitów. W czasie budowy domu przyda Ci się przecinarka glazury JCB, podczas majsterkowania niejednokrotnie sięgniesz po wkrętarkę, a różne prace remontowe może ułatwić Ci młotowiertarka. W ogrodzie czy warsztacie przydatna okaże się pilarka tarczowa lub piła szablasta.

Za pomocą narzędzi JCB możesz pracować z każdym materiałem budowlanym i cieszyć się znakomitymi efektami, powstającymi podczas majsterkowania, budowania domu czy w trakcie jego wykańczania i urządzania.