Produkty
Leyland

LEYLAND

Leyland Trade od prawie stu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy farb dla profesjonalistów. Założona w 1922 w angielskim Leyland, firma szybko stała się liderem rynku i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek farb w Wielkiej Brytanii.

Grunty uniwersalne

Drewno to piękny materiał, chętnie wykorzystywany do wykańczania wnętrz. Tworzone są z niego również elewacje budynków. Grunty uniwersalne Layland zostały opracowane w celu przygotowania drewna oraz płyt MDF do dalszej obróbki. Produkt szybko schnie, zmniejsza chłonność malowanej powierzchni i wygładza ją. To pozwala przyspieszyć prace oraz powoduje mniejsze zużycie produktu nawierzchniowego. Dzięki temu, że grunty uniwersalne mają łagodny zapach, można je bezpiecznie stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Przeglądaj produkty

Farby podkładowe

Farby podkładowe Layland zostały przygotowane z myślą o użytkownikach. Każdy z produktów przeznaczony jest do innego materiału. Co więcej, wśród propozycji tej marki znajdziesz również rozwiązanie problemu poplamionych ścian. To farba podkładowa na plamy. Pozwala przygotować poplamioną powierzchnię do malowania. Zobacz także farby podkładowe do drewna, które wyrównują malowaną powierzchnię i zmniejszają jej chłonność. Znajdziesz tu także farby podkładowe o właściwościach antykorozyjnych do metali.

Przeglądaj produkty

Leyland

Potwierdzeniem niezawodności produktów są prestiżowe wyróżnienia: Królowej Brytyjskiej oraz Superbrands. Od 2008 r. Leyland należy do międzynarodowego koncernu PPG, światowego lidera w produkcji farb i lakierów.