Produkty

Magnusson

Magnusson tworzy narzędzia, które mają za zadanie doskonale współgrać z ciałem człowieka. Marka dba o to, aby każda czynność wykonywana przy użyciu jej produktów była maksymalnie dokładna, skuteczna i efektywna. Dzięki efektowi synergii pozwoli Ci odnieść sukces w realizowaniu projektów DIY, a także zapewni pełne bezpieczeństwo podczas pracy.

Specjalizując się od lat w dostarczaniu niezawodnych narzędzi ręcznych, marka Magnusson wypracowała jakość, która obecnie jest w stanie zapewnić dożywotnią gwarancję przydatności jej sprzętu. Jej produkty cechują się nie tylko funkcjonalnością, ale także ergonomicznym i nowoczesnym wykonaniem, dzięki któremu zyskujesz komfort pracy w warsztacie – samochodowym, stolarskim czy przydomowym.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy hobbystą, marka Magnusson wyposaży Cię we wszelkie narzędzia ręczne, których potrzebujesz – nie tylko do zawodowej pracy, ale i do utrzymania gospodarstwa domowego czy ogrodu oraz realizowania projektów DIY. Począwszy od podstawowego ekwipunku każdego majsterkowicza – kluczy francuskich, śrubokrętów i młotków – po zaawansowane akcesoria warsztatowe, marka oferuje szeroki wachlarz przyrządów do wyposażenia przestrzeni roboczej. Znajdziesz wśród nich wszelkie przydatne narzędzia ręczne, które możesz umieścić w skrzynce, garażu czy domku narzędziowym na działce – piły, miarki czy kombinerki. Magnusson dostarcza również wszelkie akcesoria do elektronarzędzi, takie jak bity, wkrętaki lub nasadki.

Jeśli cenisz wysoką jakość wykonania oraz wygodę pracy, narzędzia Magnusson są stworzone właśnie dla Ciebie. Do produktów tej marki możesz przywiązać się na całe życie.