Produkty
Philips

PHILIPS

Hasło „Innovation and You”, towarzyszące produktom marki, świadczy o prostocie i wygodzie w użytkowaniu. Tym cechują się produkty Philips Lightning, produkującej lampy i żarówki.

Żarówki LED

Wśród żarówek marki Philips Lightning dostępne są atrakcyjne modele bazujące na technologii LED. To rewolucyjne na rynku oświetleniowym rozwiązanie pozwala zaoszczędzić prąd, dzięki czemu żarówka LED jest tańsza w użytkowaniu i przyjazna środowisku naturalnemu, a więc ekologiczna. Ponadto żarówki LED wyróżnia ponad 25-krotnie dłuższa żywotność – średnia wynosi ok. 6 lat! – i większa o aż kilkadziesiąt procent wydajność względem żarówek tradycyjnych. Wybierając je, doskonale oświetlisz wybrane pomieszczenia i sprawisz, że wydadzą się większe.

Przeglądaj produkty

Świetlówki liniowe

Świetlówki liniowe marki Philips Lightning to alternatywne źródła światła, które pozwalają na zaoszczędzenie energii – wystarczy zamienić nimi tradycyjne lampy. Mają wszystkie zalety zwykłych świetlówek. Doskonale oddają barwy i utrzymują strumień świetlny. Przydadzą Ci się do oświetlenia placówek przemysłowych, biura, hali, sklepu, a nawet szkoły, szpitala czy restauracji. W ofercie marki dostępne są świetlówki o różnych średnicach bańki. Część modeli została zaprojektowana do współpracy z osprzętem elektronicznym.

Przeglądaj produkty

Żarówki halogenowe

W ofercie marki Philips Lightning dostępne są żarówki różnego rodzaju, w tym halogenowe. Są wydajniejsze, ponieważ czas ich pracy jest wydłużony względem tradycyjnych żarówek, a temperatura barwowa większa. Skutecznie oświetlą pomieszczenie, pomagając Ci lepiej wypocząć lub skupić się na pracy. Ponadto brak strat w ilości światła wpłynie na lepsze samopoczucie osób, które są wrażliwe na zmiany pór dnia bądź pogody. Kompaktowy rozmiar żarówek sprawi, że użyjesz ich w różnych nietypowych miejscach. Mocne światło powiększy i ociepli przestrzeń.

Przeglądaj produkty

Akcesoria do oświetlenia

Poza popularnymi źródłami oświetlenia – lampami wiszącymi, stojącymi czy kinkietami – Philips Lightning ma ofercie różnorodne akcesoria, m.in. systemy iluminacji i latarnie. Swoboda wyboru kształtów, kolorów i źródeł światła jest tym, co marka gwarantuje klientom od lat. Produkty są łatwe w montażu i obsłudze. Można stosować je wszędzie, także w garażach, na trawnikach i tarasach, co poza komfortem zapewnia bezpieczeństwo, gdyż teren jest dokładnie oświetlony. W domach ozdabiają pomieszczenie, stając się elementem aranżacji. Wybrane modele pozwalają na dostosowywanie kierunku światła, dzięki czemu doświetlisz różne strefy pomieszczenia i nietypowe miejsca.

Przeglądaj produkty

Philips

Philips Lightning to znana marka produkująca sprzęt oświetleniowy. W skład jej asortymentu wchodzą nie tylko lampy, ale także różnego rodzaju żarówki. Produkty przeznaczone są zarówno do budynków prywatnych: domów i mieszkań, jak i placówek przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Część modeli świetnie spełni funkcję praktycznego oświetlenia zewnętrznego, poza komfortem zapewniając doskonałą widoczność i zwiększając bezpieczeństwo, np. przy wejściu do domu.
Marka Philips Lightning obecna jest na światowym rynku od przeszło stu lat. Jej misją jest ciągłe poszukiwanie rozwiązań, które zmaksymalizują pozytywny wpływ, jaki oświetlenie wywiera na organizm człowieka – nie tylko jego samopoczucie, ale także kondycję wzroku. Dostępne w jej ofercie lampy są bardzo zróżnicowane – jedne sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, inne uzupełnią aranżacje w stylu retro. Wybrane modele są energooszczędne i przyjazne środowisku.
Szeroki – i wciąż powiększający się – asortyment to ukłon w stronę wymagających klientów. By mogli dobrać lampę idealną do swoich potrzeb, marka Philips Lightning oferuje różne typy, modele, kształty i kolory. Znajdziesz tu lampy wiszące i kinkiety, ale również latarnie czy systemy iluminacyjne. Dzięki temu, że marka oferuje szeroki wachlarz żarówek, możesz przetestować różne rodzaje i ostatecznie wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania.
Zgodnie z hasłem „Innovation and You” marka nieustannie pracuje nad innowacyjnością, najwyższą jakością oraz prostotą i wygodą użytkowania produktów. Jej celem jest uczynienie świata lepszym, zdrowszym i bezpieczniejszym, a wszystko to za prawdą właściwego oświetlenia. Ponadto przyjęta przez Philips Lightning polityka sprawia, że kupując jej wyroby, wspierasz polskie zakłady pracy.