Produkty
Saarpor

SAARPOR

Saarpor Polska to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które najbardziej ceni sobie dwie wartości: fachowość i profesjonalizm. Produkty projektuje w zgodzie z potrzebami klientów, wiedząc, że to do nich należy ostateczny głos..

Belki i listwy

W ofercie marki Decosa dostępne są różnego rodzaju listwy wykończeniowe oraz belki, za pomocą których postawisz kropkę nad i w aranżacji wybranej przestrzeni. Listwy mają charakter dekoracyjny, ale także praktyczny. Wykonane ze styropianu modele przysufitowe odznaczają się gładką powierzchnią zewnętrzną. Stanowią atrakcyjną cenowo konkurencję dla listew drewnianych oraz z twardego tworzywa sztucznego. Zamaskujesz nimi kable czy drobne niedoskonałości ścian. Z kolei listwami ściennymi obramujesz lustro lub obrazy, a przy użyciu listew podświetlanych za pomocą pasków ledowych nadasz pomieszczeniu niepowtarzalny klimatu. Miłośnikom drewna przypadną do gustu belki i deski z poliuretanu – materiału doskonale imitującego naturalne drewno.

Przeglądaj produkty

Kleje do tapet

Marka Saarpor Polska w ramach serii produktów Decosa oferuje różnego rodzaju kleje, które umożliwią Ci przyklejenie wybranych elementów do ścian i sufitów. Kleje posłużą Ci podczas tapetowania pokoju, ale również mocowania listew, belek, ekranów czy płyt korkowych. Zostały wykonane na bazie wody, jednak są gęste i nie spływają po powierzchni. Cechuje je duża moc klejenia, co sprawia, że utrzymają nawet cięższe przedmioty. Dzięki naturalnemu składowi kleje są bezpieczne dla zdrowia i łatwo zmywają się ze skóry. Do wyboru masz różne gramatury kleju oraz formy: od wiaderek po wkłady do pistoletu.

Przeglądaj produkty

Kleje uszczelniające

Kleje uszczelniające marki Decosa to doskonały wybór, jeśli planujesz udekorować pomieszczenie elementami ze styropianu. Preparaty są gęste, więc nie spływają po ścianie i niepotrzebnie jej nie brudzą. Nieważne, czy styropianowe dekoracje są lekkie, czy ciężkie – duża moc klejenia sprawia, że z klejami Decosa bez problemu poradzisz sobie z zamocowaniem ozdób. Środki są wykonane z naturalnych składników, a więc pozostają bezpieczne dla zdrowia. Łatwo zmyć je ze skóry, a nawet z ubrań. Pomieszczeń, w których są stosowane, nie trzeba długo wietrzyć – produkty nie wpłyną negatywnie na samopoczucie osób w nich przebywających. Kleje dostępne są w różnych wielkościach, więc zakupisz dokładnie taką ilość, jaka jest Ci potrzebna.

Przeglądaj produkty

Decosa

Saarpor Polska to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją elementów dekoracyjnych, między innymi ze styropianu. W ofercie ma także płyty korkowe i dekoracyjne regały o wielu zastosowaniach. Dzięki profesjonalnemu podejściu i kierowaniu się potrzebami klientów stało się w swojej dziedzinie liderem na polskim rynku. Jednak odnosi sukcesy również poza granicami kraju – ma charakter międzynarodowy.
Saarpor Polska jest przedsiębiorstwem rodzinnym z kilkudziesięcioletnią tradycją. Motto właścicieli opiera się o dwie wartości: fachowość oraz profesjonalizm. To nimi kieruje się firma podczas tworzenia nowych produktów. Bazą wyjściową jest wiedza oraz doświadczenie specjalistów, ale na sukces składa się także umiejętność odczytywania potrzeb klientów oraz prognozowanie kolejnych.
Ponieważ na rynku panuje konkurencja, Saarpor Polska dba o to, by produkty przy możliwie jak największej trwałości i wydajności oferowane były w niskiej cenie. Właściciele myślą o wszystkich kosztach – od produkcji, przez szereg udoskonaleń dla klienta, po transport do nabywcy. Pragną być najlepsi i najprzydatniejsi, a dzięki temu bezkonkurencyjni.
W ofercie przedsiębiorstwa Saarpor Polska znajduje się linia produktów Decosa, stworzona z myślą o osobach pragnących wykończyć swoje mieszkanie czy inną przestrzeń w niebanalny sposób. Listwy przysufitowe i ścienne, rozety, a nawet kasetony sufitowe nadadzą wnętrzu szyku, uroku oraz elegancji. To produkty, które marka tworzy, by dać klientom możliwość uszlachetnienia zwykłego pomieszczenia i nadania mu niezwykłego charakteru.