Produkty
Sidolux

SIDOLUX

Sidolux to bez wątpienia lider w zakresie wytwarzania chemii gospodarczej – domowej oraz profesjonalnej. Marka obecna na polskim rynku od ponad 30 lat zyskuje z każdym rokiem sympatię tysięcy konsumentów!

Środki czyszczące

Środki czyszczące zebrane w tej kategorii to zarówno produkty do codziennego sprzątania, jak i do zadań specjalnych. Mleczka do łazienki i kuchni usuną kamień oraz ślady z tłuszczu. Płyny do nabłyszczania podłóg odświeżą powierzchnie ceramiczne, sprawiając, że będą lśniły jak nowe. Produkty specjalistyczne, np. płyny do nabłyszczania nagrobków, odtłuszczacz czy skoncentrowany płyn do sprzątania po remontach sprawdzą się podczas wykonywania nietypowych prac porządkowych. Wreszcie produkty do powierzchni drewnianych ochronią delikatne drewno przed zniszczeniem, a także wypielęgnują je.

Przeglądaj produkty

Sidolux

Innowacyjne, bezpieczne dla środowiska naturalnego (każda nowo opracowana formuła oparta jest na polityce eco-friendly) i skuteczne. Tak można określić produkty z linii SIDOLUX marki LAKMA – zawsze bardzo wysokiej jakości, powstające przy nowoczesnym zapleczu technicznym, a ponadto wytwarzane z surowców, które są gwarancją efektywności wyrobu końcowego.

Nad jakością produktów LAKMY pracuje zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem oraz kompetencjami, które umożliwiają wytwarzanie środków z pasją i pełnym zaangażowaniem. Takie produkty naprawdę działają.

Firma LAKMA stale się rozwija oraz dba o jakość obsługi konsumenta, a jej produkty są dystrybuowane na terenie całego kraju.

Główną linią marki są produkty uniwersalne SIDOLUX do mycia podłóg, nabłyszczania oraz mycia szyb, które po nałożeniu na określoną powierzchnię pozostawiają ją idealnie czystą. Unikatowy system Soda Power pozwala na szybkie i efektywne usuwanie szczególnie trudnych zabrudzeń, przez co sprzątanie jest łatwiejsze oraz zdecydowanie przyjemniejsze. Formuła produktów chroni, a także pielęgnuje powierzchnie. W sprzątanym pomieszczeniu jeszcze przez długi czas utrzymuje się niezwykle efektowny połysk i świeży zapach o różnych kompozycjach.

W specjalistycznej serii produktów SIDOLUX PROFI znajdują się środki na najtrudniejsze zabrudzenia – silnie skoncentrowane, ze składnikami aktywnymi. Przydatne, gdy daną powierzchnię trzeba wyczyścić gruntownie. Są wydajne, przez co wystarczają na dłuższy czas.

Zaletą produktów SIDOLUX jest z jednej strony uniwersalność zastosowania, a z drugiej efektywność na miarę środków specjalistycznych. W ofercie można wyróżnić kilka produktów przeznaczonych m.in. do gruntownego mycia po remoncie, usuwania pleśni i grzybów czy renowacji fug i spoin. Przygotowanie do tak wąskiego zastosowania sprawia, że środki te cechuje maksymalna skuteczność.