Produkty
Unitec

UNITEC

Spraw, by jazda samochodem była bezpieczna! Te niezawodne części i akcesoria do samochodów, doceni każdy kierowca.

Żarówki samochodowe

Żarówki samochodowe to akcesoria niezbędne w każdym pojeździe. Komplet działających żarówek daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia komfortową jazdę niezależnie od warunków. Żarówki Unitec posiadają wszystkie niezbędne atesty do tego, by użytkowanie samochodu było zgodne z przepisami ruchu drogowego. Stanowią bardzo mocno eksploatowane elementy pojazdu, dlatego marka dokłada wszelkich starań, by zostały wykonane z tworzywa odpornego na zużycie. Uniwersalne końcówki w żarówkach Unitec pasują do większości modeli samochodowych.

Przeglądaj produkty

Mini-kompresory

Co zrobić, gdy brakuje powietrza w kole samochodowym? Można je uzupełnić przy pomocy mini kompresora, który dzięki małej wadze i rozmiarom, może być umieszczony w bagażniku w czasie każdej planowanej wycieczki. Mini kompresor to akcesorium wielofunkcyjne – sprawdzi się, gdy trzeba napompować materac lub piłkę. Akcesoria tego typu zasilisz w gniazdku zapalniczki samochodowej. Kompresory Unitec wykonano z mocnego metalu, gumy oraz tworzywa sztucznego, dzięki czemu wykazują się wyjątkową wytrzymałością.

Przeglądaj produkty

Przyczepy i akcesoria

Marka Unitec specjalizuje się w wykonywaniu akcesoriów do przyczep. Wśród nich odnajdziesz kółko postojowe, które umożliwia łatwiejsze manewrowanie przyczepą na placu oraz mocowanie jej na haku. Dostępne jest również zapięcie do przyczepy, którym umocujesz ją do samochodu. Dzięki temu zyskasz miejsce do przewiezienia dużych przedmiotów, które nie zmieściłyby się w standardowym aucie osobowym. Akcesoria do przyczep Unitec są wytrzymałe i wielozadaniowe, posłużą więc przez długi czas, ułatwiając np. transport materiałów budowlanych.

Przeglądaj produkty

Unitec

Unitec to firma z niemieckimi korzeniami, specjalizująca się w przygotowywaniu szerokiego zakresu produktów pełniących funkcję akcesoriów samochodowych. W ofercie marki znajdziesz narzędzia elektryczne – maszyny do polerowania, rozdzielacze zapalniczek czy też bezpieczniki, a także akcesoria niezbędne do tuningu auta, który podniesie jego walory użytkowe oraz estetyczne. Wśród akcesoriów motoryzacyjnych dostępne są także różne modele wycieraczek, kompresorów oraz produkty niezbędne na wyposażeniu garażu, które zawsze można mieć pod ręką.

Marka dużą uwagę przywiązuje do jakości swoich wyrobów, które są wytrzymałe i zawsze wykonane z dobrych gatunkowo materiałów. Oryginalny jest również design przedmiotów, ważny szczególnie dla wymagających klientów. Akcesoria komponują się z wyposażeniem aut nowoczesnych oraz modeli klasycznych.

Akcesoria firmy Unitec, jak na niemiecką markę przystało, są niezwykle trwałe – chociażby dlatego korzystają z nich warsztaty motoryzacyjne zlokalizowane na całym świecie. To jakość, obok której żaden użytkownik samochodu nie przejdzie obojętnie.

W ofercie marki znajdziesz także inne akcesoria przydatne kierowcom, spośród których wybierzesz produkty potrzebne do każdego samochodu. W okresie zimowym na pewno sprawdzi się skrobaczka do szyb, a do całorocznej, bezpiecznej jazdy komplet żarówek samochodowych.

Produkty Unitec to połączenie wysokiego komfortu użytkowania auta z niezwykłym designem, które wspólnie tworzą kompleksowe wyposażenia każdego samochodu.