Produkty
Verve

VERVE

Uprawianie ogrodu może być życiową pasją, jak również hobby, które przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia i wzbogaca nasze stoły o świeże warzywa i owoce. Sadzonki i odpowiednie narzędzia marki Verve wspomogą Twoje działania w ogrodzie!

Taczki

Trudno wyobrazić sobie prace ogrodowe, sadownicze czy budowlane bez taczek. Dzięki nim możesz w łatwy sposób, bez obciążania kręgosłupa, transportować nawet bardzo ciężkie materiały. Taczki Verve zostały wykonane z metalu, dzięki czemu możesz przewozić w nich również ostro zakończone przedmioty. Materiał, z którego wyprodukowano prezentowany produkt, gwarantuje Ci długie lata eksploatacji. W tej kategorii znajdziesz taczki o różnych wymiarach, a ich pojemność możesz dostosować do swoich potrzeb.

Przeglądaj produkty

Węże ogrodowe

W tej kategorii prezentujemy węże ogrodowe Verve – produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają na wieloletnią ich eksploatację. Podlejesz nimi rośliny bez konieczności noszenia ciężkich wiader z wodą. Pomogą Ci one napełnić dmuchany basen dla Twojego malucha czy umyć samochód. W tej kategorii znajdziesz wąż spiralny ze złączem – nie zajmuje on dużo miejsca i szybko się rozwija. Producent przygotował węże o różnych długościach i kolorach, dlatego możesz wybrać taki, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Przeglądaj produkty

Sterowanie nawadnianiem

Sterowanie nawadnianiem pozwoli Ci utrzymać zawsze soczyście zielony trawnik. Dzięki sterownikom Twoje rośliny będą regularnie podlewane, nawet gdy przebywasz na urlopie. Urządzenia pozwalają ustawić częstotliwość nawadniania oraz czas pomiędzy kolejnymi cyklami. Wybierając sterowanie nawadnianiem Verve, możesz zdecydować się na programatory mechaniczne lub elektroniczne. Sterowniki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Przeglądaj produkty

Zraszacze

W tej kategorii prezentujemy zraszacze Verve. Urządzenia te dostarczą Twoim roślinom odpowiednią ilość wody, tak by były one zawsze piękne i zdrowe. Dzięki zraszaczom zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na ręczne podlewanie krzewów czy kwiatów. Ten produkt jest niezbędnym elementem każdego systemu nawadniającego. Producent oferuje kilka rodzajów tego urządzenia. Znajdziesz wśród nich zraszacze statyczne, wahadłowe oraz bijakowe. Część z nich wyposażono w podstawkę, inne natomiast w szpilkę wbijaną w ziemię.

Przeglądaj produkty

Dysze i pistolety

W tej kategorii prezentujemy dysze i pistolety Verve. Urządzenia te stanowią niezbędny element systemu nawadniania w Twoim ogrodzie. Producent oferuje kilka rodzajów tego urządzenia. Znajdziesz wśród nich pistolety proste oraz wielofunkcyjne, które posiadają różne nakładki konieczne do właściwego ustawienia strumienia wody, a także pomocne dysze. Wszystkie oferowane elementy wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu sprawdzą się w długim użytkowaniu i będą odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Przeglądaj produkty

Szybkozłącza

Chcesz stworzyć system nawadniający na swojej działce lub w ogrodzie, ale potrzebujesz długich węży? Dzięki szybkozłączkom bez trudu połączyć dwa węże czy inne elementy systemu nawadniającego, w tym kran lub zawór. Prezentowane w tej kategorii szybkozłącza Verve zostały wykonane z tworzyw sztucznych lub mosiądzu. Są one odporne na działanie wilgoci oraz uszkodzenia. Wśród prezentowanych produktów znajdziesz urządzenia o różnych rozmiarach gwintu oraz takie, które umożliwiają odcięcie dopływu wody bez zamykania ujęcia.

Przeglądaj produkty

Przyłącza i nyple

Przyłącza i nyple umożliwią Ci stworzenie funkcjonalnego systemu nawadniania, który doskonale sprawdzi się w ogrodzie. Można go również użyć do rozprowadzania wody podczas prac remontowo-budowlanych. Prezentowane przyłącza i nyple Verve wykonano z tworzyw sztucznych oraz mosiądzu, co zapewnia ich trwałość i odporność na wilgoć. W tym dziale znajdziesz różne rodzaje przyłączy: proste, kranowe, a także nyple, reparatory czy trójniki redukcyjne. Są to elementy niezbędne do stworzenia sprawnego systemu nawadniającego.

Przeglądaj produkty

Szpadle i łopaty

Szpadle i łopaty Verve to narzędzia trzonowane, bez których nie wyobrażamy sobie prac ogrodowych. Używasz ich codziennie na działce, a także w drobnych pracach domowych, takich jak odśnieżanie podjazdów zimą lub przesadzanie drzewek wiosną i jesienią. Gdy remontujesz dom, doskonale nadają się do napełniania betoniarki piaskiem. Wybierz szpadel oraz łopatę dostosowaną do Twoich wymagań oraz odpowiednie do rodzaju wykonywanych przez Ciebie prac, zarówno domowych, jak i w ogrodowych.

Przeglądaj produkty

Rozsiewacze

Rozsiewacze do nawozu Verve to narzędzia używane do pielęgnacji trawników. Dzięki nim łatwiej i efektywniej zadbasz o swój domowy teren zielony. Służą one również do wysiewu traw oraz rozprowadzania po podłożu środków rozmrażających i antypoślizgowych, takich jak sól oraz piasek. Za pomocą rozsiewaczy uzyskasz bujny przyrost trawnika. Urządzenie umożliwi Ci precyzyjne rozsypanie nawozu po trawniku. Rozsiewacze są niezbędne w pielęgnacji trawników ogrodowych oraz znajdują szerokie zastosowanie w wysiewie traw parkowych i boiskowych.

Przeglądaj produkty

Walce

Walce Verve umożliwią Ci osiągnięcie perfekcji w pielęgnacji Twojego trawnika. Wyrównanie terenu to pierwszy krok w uzyskaniu gęstej i zielonej murawy, która będzie obiektem zazdrości sąsiadów. Walec kształtuje również glebę i piasek, co jest koniecznym etapem prac przy zakładaniu ogrodu. Wybierz uniwersalny i podstawowy walec, który po napełnieniu wodą zyska odpowiednią wagę do ubijania ziemi i którym łatwo będzie manewrować w terenie. Po zaopatrzeniu urządzenia w kolce uzyskasz doskonały aerator gleby.

Przeglądaj produkty

Sekatory

Sekatory Verve to Twoi sprzymierzeńcy w walce o piękne drzewa w ogrodzie. Regularne ich używanie do przycinania gałęzi zapewni drzewom i krzewom prawidłowy wzrost. Zainwestuj w sekatory, a Twoje drzewa nabiorą pięknych kształtów. Właściwa pielęgnacja spowoduje, że nie będą się rozrastać w sposób niekontrolowany i staną się odporne na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. W ten sposób podczas silnych wiatrów unikniesz złamań oraz zahaczeń gałęzi o przewody elektryczne, a w ogrodzie zachowasz porządek i bezpieczeństwo.

Przeglądaj produkty

Plandeki i folie

Plandeki i folie Verve to materiały ochronne dla materiałów budowlanych oraz sprzętów. Pomogą zabezpieczyć przewożony towar, meble podczas remontu, a także składowane drewno opałowe oraz meble ogrodowe podczas sezonu zimowego. Samochody, rowery i skutery również znajdą pod plandekami doskonałą ochronę. W ogrodzie doskonale sprawdzą się folie służące do budowy tuneli oraz zimowej ochrony roślin, a także folie kiszonkarskie, w których przygotowywanna jest pasza dla zwierząt. Folia ogrodowa to również ochrona Twoich roślin przed chwastami.

Przeglądaj produkty

Akcesoria do taczek

Akcesoria do taczek Verve umożliwiają wygodne, trwałe i bezpieczne użytkowanie tych najbardziej popularnych w gospodarstwie domowym małych urządzeń transportowych. Do poszukiwanych produktów należą dętki, opony, całe koła, a także osie do kół umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie taczki. Zapewniają one ruch obrotowy kół oraz utrzymanie ich w prawidłowej pozycji. Za pomocą taczki przetransportujesz ziemię, rośliny oraz materiały budowlane. Taczki są też często używane w lekkich pracach remontowych w domu.

Przeglądaj produkty

Małe narzędzia ręczne

Małe narzędzia ręczne Verve to szeroki asortyment pomocy ogrodowych dla każdego hobbysty. Dzięki małemu trzonowi sprawnie usuniesz chwasty, przesadzisz niewielkie sadzonki, a także użyźnisz glebę. Zapewnią Ci również komfort pracy w pozycji siedzącej lub na klęczkach. W asortymencie narzędzi znajdują się łopatki, motyki, motyczki, pikowniki, sadzarki, a także szufelki, widełki, wycinaki, odchwaszczarki oraz pazurki. Możesz spośród nich dokonać najbardziej odpowiedniego wyboru narzędzi do pracy w Twoim ogrodzie.

Przeglądaj produkty

Rośliny iglaste

Rośliny iglaste Verve tworzą na posesjach enklawy całorocznej zieleni. Ponadto wydzielają przyjemny zapach oraz wprowadzają do ogrodu cień i wilgoć, tak pożądaną w upalne dni. Stymuluje to inne rośliny do prawidłowego wzrostu. Możesz obsadzić drzewami iglastymi podjazd, żeby utworzyły dekoracyjny szpaler, jak również odgrodzić się nimi od sąsiadów i zapewnić sobie intymność we własnym ogrodzie. Do najbardziej popularnych iglaków należą tuje, jałowce, cyprysy i cyprysowce. W okresie świątecznym panuje za to bardzo duży popyt na świerki.

Przeglądaj produkty

Rośliny liściaste

Rośliny liściaste Verve są ozdobą każdego ogrodu. Dzięki nim możesz zmienić swój zielony zakątek w idylliczne miejsce odpoczynku wśród wyjątkowych roślinnych aranżacji. Do wyboru masz skalniaki, rabaty kwiatowe, a także oczko wodne. Kluczowym elementem architektury ogrodowej są rośliny. Materiały siewne oraz rośliny pomogą Ci wykreować niezwykłą przestrzeń w Twoim ogrodzie. Sadzonki bukszpanów i trzmieliny uatrakcyjnią trawnik, a magnolie, bzy i forsycje będą się pięknie prezentowały koło domu lub ogrodzenia.

Przeglądaj produkty

Rośliny balkonowe

Rośliny balkonowe Verve są najbardziej poszukiwane w sezonie wiosenno-letnim. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, Twój balkon lub taras może tonąć w kwiatach. Rośliny balkonowe posiadają walory wizualne i dekoracyjne. Są przystosowane do uprawy w miejscach nasłonecznionych i suchych. Możesz je uprawiać w koszach wiszących oraz pojemnikach. W ofercie roślin siewnych i balkonowych znajdują się lobelie, surfinie, petunie czy pelargonie, które będą Cię cieszyć od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Przeglądaj produkty

Rośliny rabatowe

Rośliny rabatowe Verve są dostosowane do warunków uprawy w przydomowych ogródkach. W sezonie wiosenno-letnim spędzamy w nim większą część wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Możesz zagospodarować swój ogródek poprzez wprowadzenie rabat z kwiatami, dzięki którym przestrzeń wokół domu nabierze kolorów oraz umili Ci relaks w zielonej scenerii. Możesz wybierać wśród lawendy, paproci czy geranium. Zaletą sadzonek jest łatwość przesadzenia ich z rabat do ogrodu, gdzie będą cieszyć oko nawet do późnej jesieni.

Przeglądaj produkty

Rośliny kwaśnolubne

Rośliny kwasolubne Verve wymagają gleby o kwaśnym odczynie, by dobrze rosnąć i w okresie wegetacji wydać mnóstwo kwiatów o wspaniałym ubarwieniu i dużych rozmiarach. Są ozdobą każdego ogrodu. Do tej kategorii należą azalie oraz rododendrony. Możesz wybrać hortensje o dużych kwiatostanach lub dekoracyjne wrzośce, które doskonale sprawdzą się w uprawach doniczkowych. Zachwyci Cię również klon palmowy o nieregularnym pokroju i dekoracyjnych liściach. Rośliny kwasolubne rosną dobrze zarówno na stanowiskach słonecznych, jak i cienistych.

Przeglądaj produkty

Ziemia do roślin domowych

Podłoże do roślin domowych Verve jest przeznaczone do uprawy w warunkach biurowych i domowych. Zapewnia wysoką jakość i jest bogate w składniki, które gwarantują roślinom doniczkowym prawidłowy wzrost i odżywienie. Efektowny wygląd Twoich roślin możesz osiągnąć przez dostarczenie im mikroelementów dostępnych w podłożu do roślin domowych. Szczególnie dotyczy to palm oraz orchidei, gdyż jako rośliny egzotyczne mają utrudniony dostęp do składników odżywczych, co sprawia, że szybko mogą stracić efektowny wygląd.

Przeglądaj produkty

Ziemia uniwersalna do ogordu

Podłoże uniwersalne do ogrodu Verve nadaje się do uprawy roślin ogrodowych, zarówno warzyw, jak i kwiatów. Najlepiej stosuj je do wzbogacania naturalnej gleby ogrodowej, niezbyt bogatej w minerały i zawierającej dużo piasku. Dzięki podłożu uzyskasz prawidłowy wzrost i rozwój roślin. Jeżeli ziemia w ogrodzie nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz sadzić kwiaty oraz warzywa w odpowiednim podłożu, które dostarczy glebie odpowiednich składników i mikroelementów. Produkt jest dostępny w praktycznie każdym markecie.

Przeglądaj produkty

Ziemia do roślin balkonowych

Podłoże do roślin balkonowych Verve znakomicie nadaje się pod uprawę kolorowych kwiatów, które zdobią Twój balkon i taras od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Rośliny podwieszane w koszach i stojące w pojemnikach będą się odpowiednio rozwijać i kwitnąć pod warunkiem właściwego odżywienia, stając się ozdobą każdej elewacji, nawet w trudnych warunkach. Zasilając balkonowe kwiaty odpowiednią ziemią, zyskujesz pewność, że dostarczasz im zbilansowane pożywienie do wzrostu i walki z potencjalnymi chorobami.

Przeglądaj produkty

Agrotkaniny i folie

Agrotkaniny i folie Verve ochronią Twój ogród przed chwastami i mrozem, które są szczególnie niebezpieczne dla warzyw, krzewów i kwiatów. Zastosowanie produktu sprawia, że gleba utrzymuje właściwą wilgotność. Agrotkaniny gwarantują sadzonkom najlepsze warunki do wzrostu. Są wykonane z polipropylenu ułatwiającego cyrkulację powietrza i dostęp wody do roślin. Marka Verve oferuje Ci także szpilki i kołki do agrotkaniny. Dzięki nim odpowiednio ją zamocujesz. Agrotkaniny użyjesz do aranżacji ogrodu i zyskasz barierę ochronną dla roślin.

Przeglądaj produkty

Akcesoria do wysiewu

Akcesoria do wysiewu Verve pomogą Ci zadbać o ogród. Dzięki nim uporządkujesz sadzonki. Produkty zagwarantują roślinom lepsze warunki do wzrostu, wspierając giętkie łodygi. Akcesoria do wysiewu ochronią Twoje warzywa przed szkodnikami, na przykład ślimakami. Wśród produktów marki Verve odnajdziesz drewniane grządki. Dzięki nim każdej sadzonce zapewnisz idealne dla jej gatunku warunki do rozwoju. Przydatne okażą się też wsporniki i sznurki jutowe. Zagwarantują wparcie roślinom o wiotkich łodygach.

Przeglądaj produkty

Wertykulatory i aeratory ręczne

Wertykulatory i aeratory ręczne Verve pomogą Ci zadbać o przestrzeń wokół domu. Dzięki nim przygotujesz glebę do wysiewu trawy i roślin. Wertykulator posłuży Ci do napowietrzenia ziemi. To sprawi, że sadzonki będą lepiej rosły. Aearator poprawi nawilżenie gleby, co stworzy roślinom warunki do wzrostu. Dzięki narzędziom marki Verve pozbędziesz się mchu i chwastów. Nakładki na buty, aeratory ręczne i wertykulatory pobudzą trawę do intensywnego wzrostu. Zyskasz dzięki temu piękny trawnik, który zachwyci intensywnym odcieniem zieleni.

Przeglądaj produkty

Nożyce do żywopłotu ręczne

Ręczne nożyce do żywopłotu Verve ułatwią Ci zadbanie o ogród. Dzięki nim przytniesz zbędne gałęzie i nadasz krzewom oraz drzewom odpowiedni kształt. Teleskopowa konstrukcja nożyc ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu wykonasz prace ogrodowe w precyzyjny sposób. Ostrza nożyc do żywopłotu są stalowe, więc doskonale poradzą sobie z każdym zadaniem. Wysoka jakość wykonania produktu gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Nożyce są lekkie, dzięki czemu praca nad kształtem żywopłotu będzie mniej męcząca dla Twoich rąk.

Przeglądaj produkty

Trawa do miejsc zacienionych

Trawa do miejsc zacienionych Verve idealnie sprawdzi się w ogrodzie, do którego nie docierają promienie słoneczne. Dzięki niej zyskasz zieloną przestrzeń wokół domu. Pielęgnacja trawy do miejsc zacienionych przez budynki lub drzewa jest bardzo prosta. Dbanie o nią nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Brak konieczności częstego podlewania sprawi, że zmniejszysz zużycie wody. Dzięki formule nasion do miejsc zacienionych trawnik będzie zawsze intensywnie zielony. Jego nasycony kolor podkreśli charakter Twojego ogrodu.

Przeglądaj produkty

Inne trawy

Trawy Verve sprawią, że Twój ogród zazieleni się. Trawnik stanie się gęsty, a jego odcień — intensywny. Nasiona wykorzystasz do uzupełnienia ubytków, by ogród odzyskał swój wygląd po zimie. Niektóre mieszanki są wzbogacone o nawóz. To gwarantuje, że trawa lepiej się ukorzeni. Wysoka jakość nasion zapewni szybki wzrost. Wśród produktów odnajdziesz trawę angielską. Dzięki formule nasion zyskasz gęsty trawnik. Skorzystaj także z mieszanki do mulczowania. Brak konieczności zbierania trawy po skoszeniu zapewni Ci krótszy czas pracy nad trawnikiem.

Przeglądaj produkty

Trawy sportowe

Trawy sportowe Verve są przeznaczone do wysiewu na boiskach i w przestrzeni rekreacyjnej wokół Twojego domu. Specjalny gatunek cechuje się wysoką odpornością na deptanie. Dzięki temu w ogrodzie stworzysz własne boisko do gier zespołowych. Odporność murawy gwarantuje jej atrakcyjny wygląd mimo intensywnego użytkowania przez dzieci czy zwierzęta. Sportowa trawa nie wymaga częstego podlewania. Dzięki temu zmniejszysz zużycie wody, a dbanie o trawnik nie zajmie Ci wiele czasu. Sportowa murawa zapewni Ci ogród idealny do aktywnej rekreacji.

Przeglądaj produkty

Trawy uniwersalne

Trawy uniwersalne Verve zapewnią Ci piękną aranżację ogrodu. Uzupełnisz nimi ubytki powstałe zimą lub założysz cały trawnik. Murawa jest odporna na warunki atmosferyczne. Posiejesz ją zarówno w miejscach nasłonecznionych i zacienionych. Dzięki temu zyskasz intensywnie zielony trawnik przez cały sezon. Wysoka jakość nasion gwarantuje szybki wzrost murawy i jej wytrzymałość. Trawa posłuży Ci więc w miejscach intensywnie eksploatowanych. Możesz użyć jej w strefie rekreacyjnej ogrodu. Gęsty, zielony i sprężysty trawnik będzie ozdobą Twojego domu.

Przeglądaj produkty

Opryskiwacze

Opryskiwacze Verve pomogą Ci rozwiązać problem z uciążliwymi chwastami. Mieszczące się w dłoni modele sprawdzą się na balkonie. Ich wielkość pozwoli Ci dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Rozprowadzisz dzięki nim środek przeciwko chwastom lub nawóz. W dużych ogrodach zastosuj opryskiwacze plecakowe. Dzięki dużej pojemności szybko poradzisz sobie z pracą bez konieczności ciągłego dolewania preparatu. Wykonanie z polipropylenu i polietylenu gwarantuje, że opryskiwacze są odporne na uszkodzenia. Posłużą Ci więc przez wiele lat.

Przeglądaj produkty

Akcesoria do opryskiwaczy

Akcesoria do opryskiwaczy Verve pomogą Ci w walce ze szkodnikami w ogrodzie. Dzięki nim pozbędziesz się chwastów, a Twoje rośliny zyskają najlepsze warunki do wzrostu. Ważnym elementem opryskiwacza jest dysza. To ona pozwala rozprowadzić nawóz w równomierny sposób. Dzięki temu każda grządka będzie chroniona tak samo dobrze. Wykonanie z polipropylenu gwarantuje wieloletnią wytrzymałość akcesoriów do opryskiwaczy. Produkty pomocne w walce z chwastami pozwolą Ci w pełni ochronić warzywa i kwiaty przed niszczącymi je szkodnikami.

Przeglądaj produkty

Drzewa owocowe

Drzewa owocowe Verve pozwolą Ci cieszyć się przydomowym sadem. W tej kategorii znajdziesz jabłoń, gruszę, morelę, wiśnię i wiele innych sadzonek. Różnorodność oferty sprawia, że stworzysz aranżację przydomowego ogrodu według własnych upodobań. Dzięki drzewom zyskasz owoce wolne od niebezpiecznych dla zdrowia pestycydów. Zrobisz z nich pyszne przetwory lub wykorzystasz do ulubionych potraw. Drzewka owocowe są łatwe w uprawie. Dzięki temu opieka nad nimi nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, a satysfakcja z plonów będzie ogromna.

Przeglądaj produkty

Krzewy owocowe

Krzewy owocowe Verve są świetnym sposobem na zagospodarowanie terenu wokół domu. Dzięki nim zyskasz piękną aranżację ogrodu. Krzewy zagwarantują Ci wolne od szkodliwych nawozów plony. Owoce wyhodowane samodzielnie będą latem zdrową przekąską. Zrobisz z nich też przetwory na zimę. Owocowe krzewy nie wymagają intensywnej opieki. Dzięki temu praca nad nimi będzie łatwa. W ofercie odnajdziesz jeżynę, malinę, agrest i wiele innych krzewów. Dzięki różnorodności oferty wybierzesz to, co szczególnie lubisz.

Przeglądaj produkty

Podłoża do trawników

Produkty do trawników Verve sprawią, że Twój ogród będzie prezentował się pięknie przez cały sezon. Wysokiej jakości podłoże zagwarantuje korzeniom dostęp do wody. Dzięki temu trawa będzie gęsta i odporna na warunki pogodowe. Ziemia wzbogacona nawozem zagwarantuje murawie najlepsze warunki do wzrostu. Zyskasz trawę w intensywnym odcieniu, który ozdobi ogród. Podłoża z oferty Verve składają się z torfu i piasku drenażowego. Dzięki temu powietrze będzie docierało do korzeni. To pozwoli Ci zregenerować zniszczony przez słońce lub zimę trawnik.

Przeglądaj produkty

Maty sztuczne

Akcesoria do mat Verve z pewnością przydadzą się w aranżowaniu przestrzeni ogrodu lub balkonu. Łączniki, opaski zaciskowe oraz uchwyty pomogą Ci zamocować osłony wykonane ze sztucznych i naturalnych materiałów. Chroniąca przed wzrokiem przechodniów mata będzie stabilna mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Łączniki zagwarantują brak prześwitów między dwiema matami. Dzięki temu zyskasz prywatność w ogrodzie i na balkonie. Akcesoria do mat są wykonane ze stali lub nylonu. Odporne tworzywa zagwarantują Ci wytrzymałe zamocowanie osłony.

Przeglądaj produkty

Obrzeża plastikowe

Obrzeża plastikowe Verve pomogą Ci zagospodarować przestrzeń w przydomowym ogródku. Dzięki nim odgrodzisz od siebie sadzonki. To pozwoli zadbać o każdy gatunek rośliny we właściwy sposób. Plastikowe obrzeża zagwarantują Ci kontrolę nad kształtem ogródka. Odgrodzisz nimi trawnik od ścieżki. Dzięki temu zadbasz o porządek w przydomowej przestrzeni. Pomocne okażą się także bariery korzeniowe. Zagwarantują Ci brak problemu z rozrastaniem się roślin poza wyznaczonym do tego miejscem. Plastikowe obrzeża pomogą stworzyć zadbany ogródek przydomowy.

Przeglądaj produkty

Piły ręczne

Piły ręczne Verve to narzędzia niezbędne dla każdego ogrodnika. Ostrza produktów wykonane są ze stali. Dzięki temu poradzą sobie z każdą gałęzią. Niektóre piły mają wyprofilowane uchwyty. To gwarantuje, że praca będzie prosta i przyjemna. Wytrzymałe ostrze sprawdzi się do mokrego i suchego drewna. Wysoka jakość pił ręcznych powoduje, że z ich pomocą zadbasz nie tylko o przycinanie gałęzi. Dzięki narzędziom marki Verve poradzisz sobie także z pracami stolarskimi i ozdobisz ogród własnoręcznie wykonanymi ławkami.

Przeglądaj produkty

Donice

Donice Verve w połączeniu z kompozycją kwiatów stworzą niebywałą dekorację Twojego domu. Jeżeli rośliny będą ozdabiać taras lub otoczenie budynku, wybierz z oferty gliniane lub drewniane donice, które są odporne na czynniki atmosferyczne. Z kolei w domowych warunkach spokojnie możesz wykorzystać produkty wykonane z tworzywa sztucznego. Różnorodność kolorów, struktury i wielkości pozwoli Ci dopasować donice do wszystkich gatunków roślin. W ofercie odnajdziesz także doniczki wiszące lub balkonowe.

Przeglądaj produkty

Haki i uchwyty

Wsporniki to niezbędne akcesoria, jeżeli myślisz stworzeniu wiszącej ozdoby balkonu lub tarasu. W doniczce śmiało możesz umieścić kompozycję kwiatów balkonowych, jadalnych ziół lub wybranych przez Ciebie roślin. Haki i uchwyty Verve bez problemu utrzymają je w osłonkach. Zamontowanie tych elementów również nie sprawi Ci żadnego problemu. Aby stworzyć zgrany zestaw, dopasuj odpowiedni rozmiar uchwytu i doniczki. Dzięki temu rozwiązaniu Twój balkon nie tylko zyska dodatkową powierzchnię, ale także praktyczną dekorację.

Przeglądaj produkty

Nawozy do trawników

Zdrowy i piękny trawnik wyróżnia się zwartą strukturą i mocnym zielonym kolorem. Uzyskanie takiego efektu wymaga nie tylko dużego wkładu pracy, ale także odpowiedniego nawożenia. Stosując nawozy do trawników Verve, dostarczysz murawie wartościowych składników, które ułatwią przetrwanie ulewnych opadów, długiej suszy lub zimowych mrozów. Puste miejsca w ogrodzie możesz uzupełnić specjalną dosiewką trawy. Szeroka oferta ułatwi Ci wybór wygodnej formy sporządzania i konkretnej ilości nawozu do wielkości trawnika.

Przeglądaj produkty

Wózki i wieszaki

Odpowiednie nawodnienie oraz optymalny dostęp do słońca pozwalają roślinom na prawidłowy rozwój. Zwłaszcza w okresie suszy i letnich upałów ważne jest to, aby dostarczać im odpowiednią ilość wody. Do podlewania służą praktyczne i popularne węże ogrodowe. W zależności od wielkości ogrodu możesz dobrać do swoich potrzeb konkretną średnicę oraz długość węża. Wózki i wieszaki Verve również ułatwią Ci podlewanie. Cały zestaw umożliwi Ci sprawny transport, zwijanie oraz bezpieczne przechowywanie węża.

Przeglądaj produkty

Verve

Nasiona i sadzonki Verve sprawią, że Twój ogród rozkwitnie pełną paletą letnich kolorów. Nie tylko upiększysz swoje rabaty, skalniaki czy hodowlę szczególnie dekoracyjnych tulipanów, ale sprawisz, że zazielenią się soczyście grządki warzywne. To właśnie one będą zdrową, pożywną – i wciąż gotową do zbioru – kulinarną wyspą skarbów. Świeże warzywa, owoce i zioła na stałe zagoszczą w codziennym jadłospisie wszystkich mieszkańców domu i ich gości.

Praca w ogrodzie, szczególnie na terenie dużej posiadłości, wymaga wielu starań i poświęconego czasu. Podczas przygotowania do wysiewu, plewienia grządek i przycinania zbyt bujnych pędów i konarów niezbędne będą narzędzia ręczne. Wyposażone w wygodne trzonki i wykonane z trwałych materiałów narzędzia marki Verve będą przez dekady towarzyszyły Twoim krokom na zielonej murawie obsadzonej dekoracyjnymi okazami flory, które przyciągać będą spojrzenia wszystkich domowników, Twoich gości i sąsiadów.

Aby roślinność w ogrodzie wzrastała prawidłowo i była wolna od chorób, konieczne będzie użycie nawozów, środków ochrony roślin i innych preparatów pozwalających uzyskać zdrowe i okazałe plony. Całość zielonej posiadłości będzie się z kolei pięknie prezentowała od wiosny do jesieni, niezależnie od wysokich temperatur w lecie, jeśli będzie wyposażona w sprawnie działający system nawadniający. Od jego efektywności zależy nie tylko jakość i gęstość trawnika, ale również dobra kondycja wszystkich roślin będących w zasięgu chłodnych strumieni wody ze zraszaczy.