Produkty
Vileda

VILEDA

Vileda to marka należąca do koncernu Freudenberg. Jej misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie produktów czyszczących.

Vileda

Marka Vileda jest obecna na polskim rynku od 1994 roku. Jej produkty znajdziesz zarówno w marketach należących do sieci międzynarodowych, jak i mniejszych sklepach lokalnych. Jej misja opiera się na dostarczeniu użytkownikom artykułów gospodarstwa domowego najwyższej jakości, by wykonywanie codziennych czynności – sprzątanie, prasowanie, suszenie itp. – było szybsze i przyjemniejsze.

Vileda wchodzi w skład koncernu Freudenberg, który jako firma rodzinna powstał już w 1849 roku w niemieckim mieście Weinheim. Ojcem założycielem jest Carl-Johann Freudenberg. Współcześnie na koncern składa się 280 oddziałów rozlokowanych w 42 krajach. W każdym z nich trwają prace nad ulepszaniem produktów przeznaczonych do sprzątania: ściereczek, zmywaków, rękawiczek, mopów i systemów czyszczących. Rozwijane są także linie produktów do prasowania i suszenia. To dzięki nieustannej koncentracji na poprawie jakości Vileda jest światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.

Niemiecka marka proponuje inteligentne rozwiązania, które sprawiają, że codzienne czynności stają się przyjemnością. Jej wyroby są profesjonalne i nowoczesne, dopasowane do potrzeb odbiorców i ulepszane z myślą o nich. Pozwalają sprzątać jednocześnie szybko i skutecznie. Sprawdzą się w dużych domach oraz niewielkich mieszkaniach.

Na komfort pracy wpływają nie tylko odpowiednio dobrane materiały – ich jakość oraz trwałość – ale również kształty akcesoriów gospodarstwa domowego. Wśród produktów pojawiają się nowinki technologiczne dla wymagających, takie jak mop parowy Vileda Steam.