Akcesoria i sprzęty marki Blyss są stworzone po to, aby podnieść komfort i bezpieczeństwo życia w Twoim domu.

Blyss dostarcza proste w obsłudze i innowacyjne technologie, z pomocą których z łatwością będziesz zarządzać swoją przestrzenią.

1
Grzejniki
2
Maty
3
Kominki
1
Grzejniki
2
Maty
3
Kominki
4
Zadbaj o powietrze
1

Grzejniki


grzejniki łazienkowegrzejniki łazienkowegrzejniki łazienkowegrzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe dostępne w ofercie marki Blyss to urządzenia funkcjonalne, estetyczne i trwałe. Zostały wykonane z miękkiej stali, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Występują w różnych rozmiarach, więc bez trudu dopasujesz grzejnik do wielkości swojej łazienki. Z uwagi na bogatą kolorystykę dobierzesz grzejnik o barwie odpowiadającej meblom czy płytkom. Urządzenia różnią: liczba żeber, ich rozstaw oraz kształt. W asortymencie marki Blyss znajdziesz klasyczne białe grzejniki z okrągłymi żebrami, ale i nowoczesne z prostokątnymi żebrami w odcieniu antracytu.


grzejniki dekoracyjnegrzejniki dekoracyjnegrzejniki dekoracyjnegrzejniki dekoracyjne

Jeśli szukasz ozdobnego urządzania grzewczego do swojego mieszkania, zwróć uwagę na grzejniki dekoracyjne dostępne w ofercie marki Blyss. Występują w dwóch układach żeber: pionowym i poziomym, a także przybierają dwa kształty. Z uwagi na eleganckie i uniwersalne kolory dopasujesz je do wnętrza, w którym mają zostać zainstalowane. Biały grzejnik dekoracyjny spisze się w pokoju z jasnymi ścianami, model antracytowy zaś w nowoczesnym ciemnym. Grzejniki dekoracyjne zostały wykonane z trwałej stali. Są łatwe w utrzymaniu w czystości.


grzejniki elektrycznegrzejniki elektrycznegrzejniki elektrycznegrzejniki elektryczne

Grzejniki i suszarki elektryczne to alternatywa dla tradycyjnych grzejników. Znajdziesz je w bogatej ofercie marki Blyss. Cechuje je nietypowy i niezwykle elegancki wygląd – mają formę panelu i są wykonane z aluminium i szkła, dzięki czemu świetnie wpisują się w nowoczesne wnętrza. Dodają pomieszczeniu elegancji. Mają wbudowaną ochronę przed zamarzaniem. Z kolei suszarki elektryczne Blyss odpowiadają wyglądem tradycyjnym grzejnikom łazienkowym. Na żeberkach możesz rozwiesić drobne ubrania lub bieliznę. Suszarkę ustawisz w dowolnym miejscu – do działania wymaga jedynie podłączenia do prądu.


2

Maty


maty elektrycznematy elektrycznematy elektrycznematy elektryczne

Maty elektryczne dostępne w asortymencie marki Blyss to funkcjonalne zestawy grzewcze do instalacji ogrzewania podłogowego, którymi ocieplisz pomieszczenie jesienią czy zimą. Pochodzą z serii Ecodesign. Modele są zróżnicowane pod względem powierzchni grzewczej, a co za tym idzie także pobieranej mocy. W każdym zestawie znajdują się m.in. mata zasilana jednostronnie oraz regulator. Idealnie sprawdzają się w małej łazience, ale i większym salonie czy sypialni. Są trwałe i mają długą gwarancję – na pewno posłużą Ci na długo.


3

Kominki


kominki elektrycznekominki elektrycznekominki elektrycznekominki elektryczne

Kominki elektryczne to nowoczesna i modna alternatywa tradycyjnych kominków zasilanych drewnem. Pozwalają na cieszenie się paleniskiem również osobom mieszkającym w bloku. Kominki elektryczne marki Blyss wchodzą w komplet wraz z pilotem do ich włączania, wyłączania i zmieniania trybów. Możesz także regulować ich moc. Są eleganckie i występują w neutralnych kolorach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz kominek do wystroju salonu czy sypialni. Zostały wykonane z mocnych materiałów: szkła hartowanego, stali, płyt MDF, więc posłużą Ci na wiele lat.


4

Zadbaj o powietrze


wentylatory stojącewentylatory stojącewentylatory stojącewentylatory stojące

Wentylatory to funkcjonalne urządzenia, dzięki którym ochłodzisz się w upalnym dniu. W ofercie marki Blyss dostępne są modele stojące: wysokie, przeznaczone do ustawiania na ziemi, ale również kompaktowe biurkowe. Wentylator kolumnowy dostępny jest wraz z wygodnym pilotem. To urządzenie niezwykle eleganckie i nowoczesne. Tradycyjny wentylator z obrotową głowicą schłodzi powietrze na szerszym odcinku, przynosząc domownikom ulgę latem. Wentylatory biurkowe sprawdzą się jako urządzenia ochładzające w trakcie pracy czy nauki.


wentylatory łazienkowewentylatory łazienkowewentylatory łazienkowewentylatory łazienkowe

Wentylatory to urządzenia niezbędne w kuchni i łazience, a także przydatne w innych pomieszczeniach. W ofercie marki Blyss znajdziesz różnorodne modele, dzięki czemu bez trudu dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb. Wentylator z wyłącznikiem sznurkowym umożliwia kontrolowanie urządzenia zamontowanego wysoko – nie musisz używać krzesła ani taboretu. Alternatywą są wentylator czasowy z czujnikiem wilgoci oraz model standardowy. W razie potrzeby możesz także wybrać wentylator kanałowy – nie ulega korozji i jest odporny na działanie promieni UV.


osuszaczeosuszaczeosuszaczeosuszacze

Osuszacze powietrza marki Blyss pomogą Ci się uporać z wilgocią panującą w pomieszczeniu. Dzięki ich stosowaniu unikniesz powstania na ścianach czy suficie grzyba i nieestetycznych nalotów. Doskonale sprawdzają się w łazienkach, pralniach czy suszarniach. Są dostępne w neutralnych i eleganckich kolorach, np. białym, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wystroju pomieszczenia. Różnią się maksymalną mocą oraz pojemnością zbiornika na wodę. Przejrzyj ofertę marki Blyss i wybierz model, który odpowiada Twoim potrzebom.


pochłaniacze wilgocipochłaniacze wilgocipochłaniacze wilgocipochłaniacze wilgoci

Pochłaniacze wilgoci dostępne w ofercie marki Blyss utrzymują optymalny dla zdrowia poziom wilgoci w pomieszczeniu. Dzięki ich stosowaniu unikniesz zaparowywania okien oraz powstawania grzyba i wykwitów na ścianach czy suficie. Pochłaniacze wilgoci likwidują również nieprzyjemny zapach stęchlizny. Są poręczne i odznaczają się niewielkimi rozmiarami, więc bez trudu umieścisz je nawet w niewielkim pomieszczeniu. W asortymencie marki Blyss znajdziesz również wkłady wymienne do pochłaniaczy wilgoci, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z urządzeń nieprzerwanie.


1
Grzejniki

Polecane produkty


blyss logoblyss logoblyss logoblyss logo

Produkty Blyss znajdują szerokie zastosowanie w mieszkaniach, biurach i lokalach użytkowych – wykorzystasz je do ogrzewania i chłodzenia, uzdatniania powietrza i wody oraz zabezpieczania pomieszczeń i terenów wokół danych obiektów. Marka Blyss tworzy produkty zwiększające komfort i bezpieczeństwo domu – zachowując kontrolę nad otoczeniem, możesz dzięki niej stworzyć najlepsze warunki do życia, pracy i odpoczynku.

Grzejniki CO, wentylatory i alarmy Blyss to przykłady urządzeń, które cechują się niezawodnością, łatwością w użyciu i wydajnością, dlatego korzystając z nich, możesz mieć pewność bezpieczeństwa i wygody. Marka ta pomoże Ci funkcjonalnie wyposażyć przestrzeń do pracy i relaksu – w biurze wykorzystasz klimatyzację, a w mieszkaniu przyda Ci się system sterowania ogrzewaniem. Kominek Blyss może ozdobić Twój salon, a jednocześnie sprawić, że w domu będzie ciepło. Zmiękczacz wody zwiększy jej wydajność i polepszy właściwości, a dzięki nawilżaczowi powietrze w sypialni osiągnie optymalną wilgotność. Produkty Blyss są energooszczędne oraz starannie zaprojektowane i wykonane, dlatego posłużą Ci przez długi czas.