Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

Geom bannerGeom bannerGeom bannerGeom banner

Wśród drzwi, okien, schodów i ekranów znajdziesz wyroby utrzymane w wielu różnych stylach – od klasycznego po nowoczesny.


PłytyPłytyPłytyPłyty

Daszki i płyty na drzwi Geom to konstrukcje, które pomogą Ci zadbać o przestrzeń przed drzwiami wejściowymi. Możesz wybierać spośród modeli nowoczesnych i bardziej klasycznych. Bez względu na estetykę, wszystkie je łączy wytrzymałość oraz praktyczne rozwiązania. Szczelne konstrukcje nie pozwolą zmoknąć Tobie ani Twoim gościom podczas oczekiwania na otwarcie drzwi. Ponadto unikniesz tworzących się blisko wejścia kałuż, a tym samym błota na korytarzu. Daszki i płyty ochronią też Twoje drzwi przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.Geom logoGeom logoGeom logoGeom logo

Marka Geom to ukłon w stronę wymagających użytkowników, którzy wybierając elementy stolarki do swoich domów i mieszkań, kierują się trendami w aranżacji wnętrz, samodzielnie kreują swoją przestrzeń i w pełni wykorzystują jej możliwości.

Wybierając produkty marki Geom, zyskujesz nie tylko ciekawe wizualnie wyroby. Przede wszystkim inwestujesz w jakość, która swoje odzwierciedlenie znajduje w niezawodności i wytrzymałości elementów stolarki. Drzwi i okna Geom powstają z solidnych materiałów, zapewniających im długą żywotność. Równocześnie wyroby te zabezpieczają Twój dom przed działaniem czynników zewnętrznych, ograniczając np. dobiegający z zewnątrz hałas.

Warto pamiętać, że produkty marki Geom wyróżniają się zastosowaniem podczas produkcji najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii. Dzięki temu stanowią połączenie funkcjonalności i estetyki, pozwalając Ci na łączenie bądź dzielenie przestrzeni Twojego domu w modny i elegancki sposób.

Bogatą ofertę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien oraz schodów Geom uzupełniają parawany, ścianki działowe i parapety. Masz wiele możliwości idealnego dopasowania do siebie wszelkich elementów stolarki, które zapewnią nie tylko estetykę Twoich wnętrz, ale także wniosą do nich ciepło i poczucie intymności.