Produkty

Świeca na krety Bros Foger 3 szt.

Kliknij aby powiększyć

Świeca na krety Bros Foger 3 szt.

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 633506

Dodaj pierwszą opinię!

|
Świeca na krety Bros Foger przyda Ci się najbardziej w okresie, gdy na Twojej działce pojawią się szkodniki. Dzięki produktowi pozbędziesz się problemu zniszczonej darni oraz pojawiających się wszędzie kopców. Produkt jest łatwy w użyciu i – co najważniejsze – skuteczny. Działa już po upływie doby od momentu zastosowania w wybranym kretowisku.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2.9 cm

Waga brutto

0.9 kg

Szerokość opakowania

8.1 cm

Wysokość opakowania

17.1 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

na zewnątrz budynków

Właściwości

olejek lawendowy 0,1% (0,1 g/100 g); zawiera azotan potasu

Wydajność

1 świeca na jedno kretowisko; produkt zaczyna działać po 24 godzinach od zastosowania; wypłasza krety z zajętego obszaru na dwa tygodnie W razie ponownej inwazji szkodników zastosować świece ponownie.

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Informacje dodatkowe

lont pali się przez min. 5 s, a cała świeca dymi przez 120 s. Świeca po użyciu może powodować lokalne żółknięcie trawy w okolicy otworu, do którego była włożona

Nr referencyjny

342
Twoim problemem są powracające szkodniki, nieestetyczne kopce i notorycznie niszczona darń? Świeca na krety Bros Foger 3 szt. to produkt, którego celem jest pozbycie się nieproszonych mieszkańców Twojej działki. W swoim składzie zawiera przede wszystkim olejek lawendowy oraz azotan potasu. Połączenie tych składników działa odstraszająco na krety i wypędza je z tuneli lub konstrukcji hydrotechnicznych, które najczęściej atakują. Świeca na krety Bros Foger działa przed dwa tygodnie. W zestawie znajdziesz trzy sztuki, co oznacza, że zaaplikujesz produkt w kilku miejscach jednocześnie. W opakowaniu oprócz samych świec znajdziesz także przydatną instrukcję obsługi. Dzięki temu prawidłowo użyjesz preparatu i zachowasz wskazane środki ostrożności.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Mały duży problem – mrówki w ogrodzie

 • Instalacja

  Jak zwalczyć rybiki cukrowe?

 • Ogród

  Jak pozbyć się karaluchów?

Ocena i komentarz dla:

Świeca na krety Bros Foger 3 szt.