Produkty

Syfon do wanny z automatem

Kliknij aby powiększyć

Syfon do wanny z automatem

Marka: Jano

Marka: Jano

Kod: 530202

|
 • uniwersalny
 • łatwy montaż
 • możliwość czyszczenia
Syfon wanny umożliwi Ci podłączenie urządzenia sanitarnego do instalacji kanalizacyjnej oraz wykonanie zamknięcia wodnego. W rezultacie zapewnisz sobie komfort użytkowania urządzenia sanitarnego, a z odpływu nie będzie unosił się nieprzyjemny zapach. Syfon został zaopatrzony w automatyczne zamknięcie odpływu, korek oraz pokrętło.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

42 cm

Szerokość opakowania

27 cm

Waga brutto

1 kg

Średnica

50 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do wanny

Parametry indywidualne

Gwarancja

4 lata

Marka

Jano

Nr referencyjny

S7001

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PCV
Syfon wannowy znajdzie zastosowanie w każdej łazience, w której liczą się praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Produkt posłuży Ci do podłączenia urządzenia sanitarnego do instalacji kanalizacyjnej. Ponadto jego zastosowanie sprawi, że wykonasz tzw. zamknięcie wodne i w rezultacie z odpływu nie będzie unosił się nieprzyjemny zapach. Do wykonania syfonu zastosowano PCV, dlatego charakteryzuje się on wytrzymałością oraz odpornością na działanie środków chemicznych. W rezultacie nawet jeśli do czyszczenia wanny będziesz stosował silne preparaty czyszczące, możesz być pewny, że syfon będzie Ci służył w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. Produkt został zaopatrzony w automatyczne zamknięcie odpływu wody, korek oraz pokrętło, dlatego jest wygodny w użytkowaniu.
Ocena
2 komentarze
30.07.2016
A u mnie wręcz przeciwnie, wszystko pasuje jak ulał i działa bez zastrzeżeń, poza tym syfon w dobrej cenie, taka średnia klasa, w sam raz.
06.07.2016
Omijajcie ten syfon z daleka. Jego jedynym zadaniem jest wyciągnięcie kasy z kieszeni klienta. Korek nie wchodzi do sitka - ma zbyt dużą średnicę. Na szczęście zawsze sprawdzam, zanim coś zainstaluję. Nie nadaje się to do użytku zgodnie z przeznaczeniem. Tanie mięso psy jedzą.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Informacje na temat instalacji kanalizacji sanitarnej

 • Instalacja

  Rodzaje zaworów napowietrzających

 • Instalacja

  Jak dbać o rury odpływowe

Ocena i komentarz dla:

Syfon do wanny z automatem