Produkty

System Alara

Stwórz niesamowite przestrzenie z systemem Alara!


Ścianki działowe Alara to idealne rozwiązanie wielu problemów, z jakimi borykają się nasi Klienci.

Nie lada wyzwaniem jest bowiem zagospodarowanie małej przestrzeni w sposób, który zapewni funkcjonalne i komfortowe użytkowanie wnętrz przed domowników.

Stworzyliśmy system Alara, dzięki któremu z łatwością stworzysz ściankę działową dostosowaną do pomieszczenia w Twoim domu. A co najważniejsze - obejdziesz się bez ekipy remontowej i wielkiego sprzątania!

Obejrzyj nasz film i zobacz, czym wyróżnia się system Alara!

Poznaj zalety systemu Alara

  • możliwość malowania

Dopasuj ściankę do wystroju wnętrza lub wprowadź do aranżacji wyrazisty akcent, korzystając z modułów i słupków, które można pomalować!

System Alara

  • możliwość modyfikacji

Zyskaj powierzchnię do przechowywania i wpuść światło do pomieszczenia, korzystając z dostępnych modułów funkcjonalnych i akcesoriów w zależności od Twoich potrzeb.

  • wysoka jakość i bezpieczeństwo

Ścianki działowe Alara zaprojektowano tak, by sprawdzały się w codziennym życiu. Możesz mieć pewność, że postawiona w Twoim domu ścianka jest solidna i bezpieczna.

  • łatwy montaż

Dzięki systemowi Alara nie potrzebujesz już ekipy remontowej do postawienia ścianki działowej! Lekkie moduły i słupki możesz z łatwością połączyć.

  • uniwersalność

System Alara został zaprojektowany tak, aby pasował do każdej przestrzeni. Możesz stworzyć niestandardowe ściany odpowiednie do wszystkich pomieszczeń, aż do wysokości 282 cm!


Dostępne rozwiązania

Niezależnie od wielkości pomieszczenia, jakim dysponujesz możesz stworzyć własne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Rodzaje paneli Alara

System Alara podzieliliśmy na 8 typów produktów tak, aby dać naszym Klientom jak najwięcej możliwości dopasowania rozwiązań do ich potrzeb i możliwości. 

System Alara to nieograniczone możliwości

Dzięki systemowi Alara zagwarantujesz domownikom komfort spożywania posiłków, stworzysz komfortowe miejsce do pracy zdalnej, a nawet wydzielisz przestrzeń na pokój dla dziecka.


Stwórz własne rozwiązanie w 3 prostych krokach:

System Alara

1. dokonaj pomiaru pomieszczenia

2. wybierz odpowiedni rozmiar paneli Alara oraz ich kolor

3. dobierz dodatkowe elementy

Obejrzyj film z instrukcją montażu paneli Alara.


Zobacz nasze porady o systemie Alara i zainspiruj się do zmian!

Montaż ścianek Alara

System modułowych ścianek działowych Alara. Zobacz więcej

Ścianki Alara

Jak zaprojektować własne rozwiązanie Alara i jak połączyć poszczególne elementy? Dowiedz się więcej