Produkty

Szpachla naprawcza Toupret 5 kg

Kliknij aby powiększyć

Szpachla naprawcza Toupret 5 kg

Marka: Toupret

Marka: Toupret

Kod: 740829

|
 • łatwa do przygotowania
 • odporna na pęknięcia
 • możliwość wiercenia i wbijania gwoździ
 • łatwe nakładanie i szlifowanie
 • doskonale przylega i zapewnia gładkie wykończenie
Duże opakowanie szpachli naprawczej posłuży Ci do wypełnienia wielu ubytków i szczelin w ścianach. Po rozrobieniu produkt doskonale przylega do czystego podłoża, więc jego aplikacja nie sprawi Ci trudności. Masa znajdzie zastosowanie w przypadku zasklepiania otworów o dowolnej wielkości. Można ją też szlifować, malować oraz nawiercać.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 5 kg

Typ produktu: szpachla w proszku

Czas schnięcia: 8 h

Parametry logistyczne

Długość opakowania

44 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

5.05 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Czas schnięcia

8 h

Temperatura aplikacji

nieodpowiednia do stosowania w temperaturach poniżej 8°C i powyżej 35°C

Maksymalna grubość warstwy

bez ograniczeń

Podłoże

do użytku w pomieszczeniach na twardych, suchych, zabezpieczonych, czystych, litych powierzchniach

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

nie dotyczy

Zawartość LZO w produkcie

nie dotyczy

Parametry indywidualne

Marka

Toupret

Informacje dodatkowe

odpowiednia do ubytków, pęknięć i szczelin o każdym rozmiarze

Nr referencyjny

SAREB05PR

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Czy wiesz, że samodzielne wypełnienie ubytków w ścianach nie jest ani trudne, ani kosztowne? Wystarczy, że skorzystasz z prezentowanej szpachli, a z łatwością poradzisz sobie z zamaskowaniem dziur czy pęknięć w podłożu. Produkt w formie proszku należy samodzielnie przygotować do użytku, co nie przysporzy Ci trudności. Równie proste jest naniesienie go w wybrane miejsce – masa dobrze przywiera do powierzchni, przez co usprawnia wypełnianie otworów. Nie musisz przy tym kontrolować grubości aplikowanej warstwy ani rezygnować z naprawienia ubytków o większych rozmiarach – szpachlą skutecznie załatasz otwory o dowolnej wielkości. Zaschniętą masę bez trudu wyszlifujesz, a następnie pomalujesz na wybrany kolor. Już teraz wybierz produkt w ilości, jaka wystarczy Ci do wykonania remontu.
Ocena
3 komentarze
06.06.2020
Wszystkie pęknięcia i rysy wyskrobane, zagruntowane. Szpachlę bardzo dobrze się aplikuje. Jest łatwa w docieraniu i szlifowaniu. Druga warstwa elegancko pokryła minimalne nierówności. Nic nie odpada, nie łuszczy się. Minimalnie za gęsta jak na drugie krycie i trochę długo przesycha. Poza tym super. Idealnie gładka.
05.09.2019
Szkoda że nie przeczytałem powyższej opinie wcześniej... syf przeraźliwy, bardzo długo schnie Szlifowanie porażka... ciężko uzyskać gładką powierzchnię. Przy cienkich warstwach w trakcie malowania odchodzi od ściany. Dużo lepszy efekt jest przy zastosowaniu zwykłego gipsu szpachlowego. 10 krotnie tańszego
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli szpachla nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych, który udzieli Panu merytorycznego wsparcia w zakresie sposobu aplikacji produktu tak, aby przebiegła ona zgodnie z oczekiwaniami oraz pełnił on swoją funkcję.

28.07.2019
Na opakowaniu sucha w 30 minut. Heh. Przede wszystkim porażka w nakładaniu. Odrywa się od ściany, przywiera do szpachelki . Może i sucha w 30 minut ale co poza tym? Czas pełnego schnięcia nieznany. Po dwóch godzinach naciśnięcie palcem a masa dalej mocno miękka. Proponuje zwykły gips bo na to szkoda kasy
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. W celu uzyskania informacji na temat czasu całkowitego schnięcia oraz najskuteczniejszego sposobu aplikacji zachęcamy do konsultacji z doradcą w sklepie - osobiście lub telefonicznie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Pęknięcia tynku - jak z nimi walczyć?

 • Budowa

  Gładzie Toupret – poznajemy magiczne produkty naprawcze

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

Ocena i komentarz dla:

Szpachla naprawcza Toupret 5 kg