Produkty

Szpachla naprawcza Toupret 500 g

Kliknij aby powiększyć

Szpachla naprawcza Toupret 500 g

Marka: Toupret

Marka: Toupret

Kod: 740823

|
 • łatwa do przygotowania
 • odporna na pęknięcia
 • możliwość wiercenia i wbijania gwoździ
 • łatwe nakładanie i szlifowanie
 • doskonale przylega i zapewnia gładkie wykończenie
Korzystając ze szpachli naprawczej, szybko i skutecznie wypełnisz w podłożu szczeliny i otwory o dowolnej wielkości. Produkt cechuje się doskonałą przyczepnością do powierzchni, umożliwiając uzyskanie gładkiego wykończenia wypełnianych ubytków. Szpachlę bez trudu przygotujesz do użytku oraz nałożysz, po czym zeszlifujesz i pomalujesz.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 500 g

Typ produktu: szpachla w proszku

Czas schnięcia: 8 h

Parametry logistyczne

Długość opakowania

14.9 cm

Wysokość opakowania

12.15 cm

Szerokość opakowania

5.5 cm

Waga brutto

0.54 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Czas schnięcia

8 h

Temperatura aplikacji

nieodpowiednia do stosowania w temperaturach poniżej 8°C i powyżej 35°C

Maksymalna grubość warstwy

bez ograniczeń

Podłoże

do użytku w pomieszczeniach na twardych, suchych, zabezpieczonych, czystych, litych powierzchniach

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

nie dotyczy

Zawartość LZO w produkcie

nie dotyczy

Parametry indywidualne

Marka

Toupret

Informacje dodatkowe

odpowiednia do ubytków, pęknięć i szczelin o każdym rozmiarze

Nr referencyjny

SAREB0.5PR

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Ściany wewnętrzne w domu łatwo uszkodzić – wystarczy uderzyć w nie wnoszonymi meblami, by powstały w nich nieestetyczne ubytki. Na szczęście takie efekty wypadków można szybko zamaskować, korzystając z prezentowanej szpachli naprawczej. Produkt umożliwi Ci wypełnienie otworów o każdym rozmiarze, więc jest w pełni uniwersalny. Z łatwością poradzisz sobie z jego nałożeniem oraz późniejszym wyszlifowaniem, które pozwoli Ci wyrównać powierzchnię spoiny i zlicować ją ze ścianą – produkt umożliwia uzyskanie gładkiego wykończenia, więc miejsce jego zastosowania po pomalowaniu pozostanie niezauważalne. W tak naprawionym podłożu możesz bezpiecznie wiercić otwory bądź wbijać gwoździe bez obawy o jego uszkodzenia. Sprawdź także pozostałe szpachle z naszej oferty i wybierz potrzebny Ci produkt!
Ocena
3 komentarze
06.06.2020
Wszystkie pęknięcia i rysy wyskrobane, zagruntowane. Szpachlę bardzo dobrze się aplikuje. Jest łatwa w docieraniu i szlifowaniu. Druga warstwa elegancko pokryła minimalne nierówności. Nic nie odpada, nie łuszczy się. Minimalnie za gęsta jak na drugie krycie i trochę długo przesycha. Poza tym super. Idealnie gładka.
05.09.2019
Szkoda że nie przeczytałem powyższej opinie wcześniej... syf przeraźliwy, bardzo długo schnie Szlifowanie porażka... ciężko uzyskać gładką powierzchnię. Przy cienkich warstwach w trakcie malowania odchodzi od ściany. Dużo lepszy efekt jest przy zastosowaniu zwykłego gipsu szpachlowego. 10 krotnie tańszego
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli szpachla nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych, który udzieli Panu merytorycznego wsparcia w zakresie sposobu aplikacji produktu tak, aby przebiegła ona zgodnie z oczekiwaniami oraz pełnił on swoją funkcję.

28.07.2019
Na opakowaniu sucha w 30 minut. Heh. Przede wszystkim porażka w nakładaniu. Odrywa się od ściany, przywiera do szpachelki . Może i sucha w 30 minut ale co poza tym? Czas pełnego schnięcia nieznany. Po dwóch godzinach naciśnięcie palcem a masa dalej mocno miękka. Proponuje zwykły gips bo na to szkoda kasy
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. W celu uzyskania informacji na temat czasu całkowitego schnięcia oraz najskuteczniejszego sposobu aplikacji zachęcamy do konsultacji z doradcą w sklepie - osobiście lub telefonicznie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Gładzie Toupret – poznajemy magiczne produkty naprawcze

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

 • Wykończenie

  Do czego służą masy szpachlowe i jak je stosować?

Ocena i komentarz dla:

Szpachla naprawcza Toupret 500 g