Produkty

Szpachla naprawcza Toupret gotowa 330 g

Kliknij aby powiększyć

Szpachla naprawcza Toupret gotowa 330 g

Marka: Toupret

Marka: Toupret

Kod: 740831

|
 • gotowa do użycia
 • delikatna i odporna na pęknięcia
 • łatwa w nakładaniu i szlifowaniu
 • doskonała przyczepność
Szpachla naprawcza jest produktem przeznaczonym do wypełniania niedużych ubytków w ścianach. Doskonale sprawdzi się podczas szybkich napraw, umożliwiając Ci dokładne zasklepienie dziur, a następnie zamaskowanie wypełnień farbą. Produkt w białym kolorze cechuje się doskonałą przyczepnością do podłoża oraz odpornością na pękanie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 330 g

Typ produktu: szpachla gotowa

Czas schnięcia: 12 - 24 h

Parametry logistyczne

Długość opakowania

20.5 cm

Wysokość opakowania

5 cm

Szerokość opakowania

5 cm

Waga brutto

0.38 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Czas schnięcia

12 - 24 h

Temperatura aplikacji

nieodpowiednia do stosowania w temperaturach poniżej 8°C i powyżej 35°C

Podłoże

do użytku w pomieszczeniach na twardych, suchych, zabezpieczonych, czystych, litych powierzchniach

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

nie dotyczy

Zawartość LZO w produkcie

nie dotyczy

Parametry indywidualne

Marka

Toupret

Informacje dodatkowe

odpowiednia do małych dziur i pęknięć

Nr referencyjny

SARPTUBPR

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Ściany są bardzo podatne na uszkodzenia, o co nietrudno np. podczas sprzątania, przesuwania mebli czy też montażu rozmaitych sprzętów. Na szczęście niewielkie ubytki można łatwo zamaskować i to bez konieczności poświęcania na to wiele czasu czy pieniędzy. Służy do tego prezentowana szpachla, przystosowana do natychmiastowego użytku. Masa wyciśnięta z tubki jest bardzo prosta w nakładaniu – doskonale przylega do podłoża, pozwalając Ci szybko i wygodnie zasklepić niewielkie dziury, rysy czy pęknięcia. Gdy wyschnie, można bezpiecznie ją wyszlifować, a następnie pokryć farbą w takim samym kolorze, jak barwa ściany. Małe opakowanie sprawdzi się na wyposażeniu każdego domu. Jeśli jednak potrzebujesz większej ilości szpachli, już teraz zapoznaj się z naszym asortymentem i zamów wybrany produkt.
Ocena
3 komentarze
06.06.2020
Wszystkie pęknięcia i rysy wyskrobane, zagruntowane. Szpachlę bardzo dobrze się aplikuje. Jest łatwa w docieraniu i szlifowaniu. Druga warstwa elegancko pokryła minimalne nierówności. Nic nie odpada, nie łuszczy się. Minimalnie za gęsta jak na drugie krycie i trochę długo przesycha. Poza tym super. Idealnie gładka.
05.09.2019
Szkoda że nie przeczytałem powyższej opinie wcześniej... syf przeraźliwy, bardzo długo schnie Szlifowanie porażka... ciężko uzyskać gładką powierzchnię. Przy cienkich warstwach w trakcie malowania odchodzi od ściany. Dużo lepszy efekt jest przy zastosowaniu zwykłego gipsu szpachlowego. 10 krotnie tańszego
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli szpachla nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych, który udzieli Panu merytorycznego wsparcia w zakresie sposobu aplikacji produktu tak, aby przebiegła ona zgodnie z oczekiwaniami oraz pełnił on swoją funkcję.

28.07.2019
Na opakowaniu sucha w 30 minut. Heh. Przede wszystkim porażka w nakładaniu. Odrywa się od ściany, przywiera do szpachelki . Może i sucha w 30 minut ale co poza tym? Czas pełnego schnięcia nieznany. Po dwóch godzinach naciśnięcie palcem a masa dalej mocno miękka. Proponuje zwykły gips bo na to szkoda kasy
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. W celu uzyskania informacji na temat czasu całkowitego schnięcia oraz najskuteczniejszego sposobu aplikacji zachęcamy do konsultacji z doradcą w sklepie - osobiście lub telefonicznie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

 • Budowa

  Sposoby na spękania i nierówności w ścianach

 • Budowa

  Gładzie Toupret – poznajemy magiczne produkty naprawcze

Ocena i komentarz dla:

Szpachla naprawcza Toupret gotowa 330 g