Produkty

Szpachla naprawcza Toupret gotowa 5 kg

Kliknij aby powiększyć

Szpachla naprawcza Toupret gotowa 5 kg

Marka: Toupret

Marka: Toupret

Kod: 740847

|
 • gotowa do użycia
 • odporna na pęknięcia
 • łatwa w nakładaniu i szlifowaniu
 • doskonała przyczepność
Szpachlę naprawczą wykorzystasz w celu zamaskowania ubytków w ścianach – nadaje się do użytku m.in. na podłożach betonowych, kamiennych oraz gipsowych. Jej zaletą jest doskonała przyczepność, która znacznie ułatwia aplikację masy w wybrane miejsca. Produkt ma biały kolor, dlatego bez trudu go przemalujesz, tak by miejsce naprawy nie wyróżniało się na tle ściany.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 5 kg

Typ produktu: szpachla gotowa

Czas schnięcia: 12 - 24 h

Parametry logistyczne

Długość opakowania

17.6 cm

Wysokość opakowania

20.1 cm

Szerokość opakowania

20.1 cm

Waga brutto

5.13 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Czas schnięcia

12 - 24 h

Temperatura aplikacji

nieodpowiednia do stosowania w temperaturach poniżej 8°C i powyżej 35°C

Maksymalna grubość warstwy

10 mm

Podłoże

do użytku w pomieszczeniach na twardych, suchych, zabezpieczonych, czystych, litych powierzchniach

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

nie dotyczy

Zawartość LZO w produkcie

nie dotyczy

Parametry indywidualne

Marka

Toupret

Informacje dodatkowe

do wypełniania maksymalnie 10 mm otworów i pęknięć w gipsie, płytach gipsowo-kartonowych, blokach gipsowych, betonie, cemencie, cegle, kamieniu

Nr referencyjny

SARP05PR

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Mieszkanie z rynku wtórnego można kupić w okazjonalnej cenie, szczególnie jeśli wymaga ono remontu. Odnowienia mogą wymagać szczególnie ściany, na których zwykle nietrudno dostrzec ubytki. Nie jest to jednak problemem – niewielkie defekty z łatwością zamaskujesz przy użyciu prezentowanej szpachli naprawczej. Produkt o doskonałej przyczepności nadaje się do naprawy powierzchni wykonanych z rozmaitych materiałów, w tym płyt gipsowo-kartonowych, cegły czy kamienia. Docenisz go również za możliwość natychmiastowego użycia oraz łatwość aplikacji. Warto zwrócić także uwagę na odporność masy na pęknięcia oraz możliwość jej łatwego szlifowania, co pozwala na perfekcyjne wykończenie ścian. Koniecznie odwiedź najbliższy market Castorama i wybierz także pozostałe produkty potrzebne podczas remontu.
Ocena
3 komentarze
06.06.2020
Wszystkie pęknięcia i rysy wyskrobane, zagruntowane. Szpachlę bardzo dobrze się aplikuje. Jest łatwa w docieraniu i szlifowaniu. Druga warstwa elegancko pokryła minimalne nierówności. Nic nie odpada, nie łuszczy się. Minimalnie za gęsta jak na drugie krycie i trochę długo przesycha. Poza tym super. Idealnie gładka.
05.09.2019
Szkoda że nie przeczytałem powyższej opinie wcześniej... syf przeraźliwy, bardzo długo schnie Szlifowanie porażka... ciężko uzyskać gładką powierzchnię. Przy cienkich warstwach w trakcie malowania odchodzi od ściany. Dużo lepszy efekt jest przy zastosowaniu zwykłego gipsu szpachlowego. 10 krotnie tańszego
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli szpachla nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych, który udzieli Panu merytorycznego wsparcia w zakresie sposobu aplikacji produktu tak, aby przebiegła ona zgodnie z oczekiwaniami oraz pełnił on swoją funkcję.

28.07.2019
Na opakowaniu sucha w 30 minut. Heh. Przede wszystkim porażka w nakładaniu. Odrywa się od ściany, przywiera do szpachelki . Może i sucha w 30 minut ale co poza tym? Czas pełnego schnięcia nieznany. Po dwóch godzinach naciśnięcie palcem a masa dalej mocno miękka. Proponuje zwykły gips bo na to szkoda kasy
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. W celu uzyskania informacji na temat czasu całkowitego schnięcia oraz najskuteczniejszego sposobu aplikacji zachęcamy do konsultacji z doradcą w sklepie - osobiście lub telefonicznie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Gładzie Toupret – poznajemy magiczne produkty naprawcze

 • Wykończenie

  Właściwości żywic iniekcyjnych

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

Ocena i komentarz dla:

Szpachla naprawcza Toupret gotowa 5 kg