Produkty

Sztuczna trawa Verde 4 m

Kliknij aby powiększyć

Sztuczna trawa Verde 4 m

Kod: 400815

|
Wykładzina Campus będzie stanowić Twoją murawę, wszędzie tam, gdzie nie możesz posiać prawdziwej trawy. Nadaje się do położenia na tarasie lub balkonie, a także w ogrodzie i na patio, gdzie podniesie jakość Twojego relaksu na świeżym powietrzu. Wykładzina wygląda jak żywy trawnik, ale nie wymaga koszenia i nawadniania.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Szerokość rolki: 4 m

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Szerokość rolki

4 m

Wysokość opakowania

55 cm

Długość opakowania

400 cm

Szerokość opakowania

55 cm

Grubość

4 mm

Waga brutto

134 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

taras, balkon, patio

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

VERDE 4,00

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

polipropylen

Gramatura

300 g/m2

Kolor producenta

zielony
Wykładzina Campus jest dekoracyjną i funkcjonalną alternatywą dla zwykłego trawnika. Możesz położyć ją na zewnątrz swojego domu lub na boiskach i przestrzeniach obiektów sportowych. Nadaje się do wykorzystania jako murawa tarasowa, balkonowa oraz do patio lub ogrodu – może być zastosowana wszędzie tam, gdzie nie jesteś w stanie wysiać prawdziwego trawnika. Dzięki temu, że wykładzina, w odróżnieniu do trawy, nie wymaga żadnej pielęgnacji, zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy na jej koszeniu, nawadnianiu i nawożeniu. Możesz położyć ją wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci – będzie stanowiła czystą i bezpieczną powierzchnię, a także wykorzystać jako antypoślizgową matę pod basenik. Wykładzina jest wiecznie zieloną i odporną na użytkowanie sztuczną murawą, dzięki czemu nadaje się także do wyłożenia boisk.
Ocena
2 komentarze
09.04.2020
Miękka trawa i fajny kolor, ale brzegi się bardzo strzępią i wykrusza się bardzo szybko mata (spód). Na zewnątrz to może wystarczy na 1 sezon. W dodatku na stronie przy zamawianiu trzeba zwrócić uwagę, że to nie są metry bieżące, tylko kwadratowe. Mnie zmyliło okienko i sobie źle zamówiłem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pańską opinię. Cieszymy się, że zakupiona trawa odpowiada Panu w zakresie wyglądu i miękkości. :) Zmartwiła nas jednak dalsza treść wiadomości. Przypominamy, że nasi Klienci mają możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie kraju: www.castorama.pl/sklepy Dziękujemy również za sugestię związaną z opisem zamawianego wymiaru, przekażemy ją osobom odpowiedzialnym za treści na stronie.

18.04.2019
Polecam, ładny żywy kolor i w świetnej cenie, mam balkon 135x300 cm i idealnie się wpasowała bez docinania, niecałe 50 zł zapłaciłam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Sztuczna trawa – gdzie może się przydać?

 • Urządzanie

  Sztuczna trawa w ogrodzie – jak ją kłaść?

 • Urządzanie

  Prawidłowe ułożenie sztucznej trawy na balkonie

Ocena i komentarz dla:

Sztuczna trawa Verde 4 m