Produkty

Szybkozłączka Ledsystems 3 x 2,5 mm2 10 szt.

Kliknij aby powiększyć

Szybkozłączka Ledsystems 3 x 2,5 mm2 10 szt.

Marka: Ledsystems

Marka: Ledsystems

Kod: 820008

|
Szybkozłączkę wykorzystasz w swoim mieszkaniu w czasie samodzielnego rozprowadzania instalacji elektrycznej. Pozwala ona na połączenie ze sobą 3 przewodów, co daje Ci możliwość ich rozgałęzienia oraz zasilania kilku urządzeń jednocześnie. Produkt jest prosty w obsłudze, ponieważ działa zaciskowo. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego jest bezpieczna, nie przewodzi bowiem energii elektrycznej.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

1.5 cm

Wysokość opakowania

13 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.024 kg

Wymiary produktu

wys. 13 x szer. 8 x głęb. 1,5 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

instalacje elektryczne

Parametry indywidualne

Marka

Ledsystems

Nr referencyjny

E00-PC253-10

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne
Szybkozłączka przyda się każdemu użytkownikowi w czasie rozprowadzania energii elektrycznej po mieszkaniu. Pozwala na połączenie ze sobą 3 przewodów elektrycznych, więc nie musisz ich ze sobą zespalać ręcznie – ponadto daje Ci możliwość rozgałęzienia kabli i, przykładowo, zasilania nimi opraw oświetleniowych. Produkt charakteryzuje się prostym użytkowaniem, działa bowiem zaciskowo – w celu zapewnienia poszczególnym elementom prawidłowej pracy, wystarczy włożyć je do szybkołączki. Ponadto cechuje się ona niewielkimi rozmiarami, więc z powodzeniem możesz zamocować ją w puszce elektroinstalacyjnej. Wykonana została z tworzywa sztucznego, zatem jej obudowa nie przewodzi prądu i zapewnia Ci bezpieczeństwo podczas korzystania z niej.
Ocena
4 komentarze
22.10.2017
@tarpan zacisk dobierasz do średnicy przewodu nie na odwrót i nie nadaje się do tzw linek/plecionek tylko do litych przewodów
28.03.2017
toż to jest proste jak budowa cepa :) ja nie miałem problemu z używaniem tego elementu
05.03.2017
Złączka działa, przewód 2,5mm wchodzi na wcisk, ten czarny plastik można wyciągnąć, i wypchnąć przewód od środka złączki (gdyby się zaklinował, jednak wątpię bo można też przewód kleszczykami z zewnątrz wyciągnąć z trochę większą siłą). Nie ma tutaj oddzielnych dźwigienek, do zaciskania oddzielnie każdego z 3 przewodów, cena to chyba rekompensuje.
09.02.2017
"Proste użytkowanie" chyba nie jest takie proste - wkładam przewód i nic się nie "zaciska". Nie mam pojęcia jak to ma działać.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Naprawa przewodów elektrycznych

 • Instalacja

  Łączenie pasków ledowych bez lutowania

 • Złączki, listwy i płytki

  Osprzęt i sprzęt instalacyjny – niezbędne elementy instalacji elektrycznej

Ocena i komentarz dla:

Szybkozłączka Ledsystems 3 x 2,5 mm2 10 szt.