Produkty

Taśma silikonowa uszczelniająca 5 m

Kliknij aby powiększyć

Taśma silikonowa uszczelniająca 5 m

Marka: Jano

Marka: Jano

Kod: 508933

|
 • wydajna
 • uniwersalna (do gazu, wody)
 • łatwy montaż
 • możliwość ponownego nakręcenia
Taśma to niezbędny element wyposażenia skrzynki narzędziowej hydraulika i przydatne akcesorium w każdym warsztacie przydomowym. Taśma silikonowa uszczelniająca wykonana jest z wytrzymałego włókna syntetycznego pokrytego silikonem. Zapewnia właściwe łączenie elementów instalacji wodno-kanalizacyjnych i chroni przed przeciekaniem wody. Taśma nadaje się do łączenia różnych materiałów. Praca z taśmą jest prosta, czysta i nie wymaga stosowania dodatkowych preparatów poślizgowych. Umieszczona jest na wygodnej rolce.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2.5 cm

Wysokość opakowania

16 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.12 kg

Długość taśmy

5 m

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

hydraulika, kanalizacja

Parametry indywidualne

Marka

Jano

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

do uszczelnienia połączeń gwintowanych w pracach hydraulicznych, taśma dostosowana do wszystkich rodzajów materiałów, nie brudzi, bezpieczna i łatwa i szybka w użyciu

Nr referencyjny

T1000

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

włókno syntetyczne pokryte silikonem

Kolor producenta

zielony
Prezentowany produkt to praktyczne akcesorium w skrzynce narzędziowej każdego hydraulika. Taśma silikonowa uszczelniająca sprawdzi się podczas prac hydraulicznych, które wymagają szczelnego połączenia elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej. Taśma wykonana jest z mocnego włókna syntetycznego pokrytego warstwą silikonu, który stanowi barierę dla przenikającej wody. Produkt jest łatwy i bezpieczny w użyciu. Nie brudzi rąk podczas pracy i nie wymaga stosowania dodatkowych środków i preparatów poślizgowych. Taśmy silikonowej użyjesz do uszczelnienia połączeń gwintowanych w rurach i nie tylko. Produkt przeznaczony jest do różnego rodzaju materiałów. Trwale połączy ze sobą elementy i uszczelni miejsce łączenia przed przesiąkaniem wody. Taśma umieszczona jest na rolce, dlatego łatwo i szybko można z niej skorzystać.
Ocena
3 komentarze
19.07.2019
Najlepsza taśma dla laików. Wymieniłem w domu wszystkie grzejniki ani razu się nie zdarzyło żeby coś ciekło. Pomimo swojej ceny naprawdę warto. Polecam.
10.03.2018
Zdecydowanie lepsza od teflonowej - sukces za pierwszym podejściem a z teflonem bywało różnie, szczególnie na nyplach i większych gwintach.
05.10.2016
Prosta w użyciu (odporna na zrywanie, można ją odwinąć z gwintu i poprawić oplot ). Dobrze uszczelnia gwinty. Polecam dla początkujących majsterkowiczów.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Różne sposoby uszczelnień

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje taśm klejących

 • Instalacja

  Taśma izolacyjna – do czego ją wykorzystać

Ocena i komentarz dla:

Taśma silikonowa uszczelniająca 5 m