Produkty

Taśma montażowa Tesa Ultrastrong 1,5 m x 19 mm

Kliknij aby powiększyć

Taśma montażowa Tesa Ultrastrong 1,5 m x 19 mm

Marka: Tesa

Marka: Tesa

Kod: 105183

|
 • wyjątkowa wytrzymałość
 • super mocna przyczepność
 • zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
Taśma montażowa zapewni Ci łatwe i szybkie mocowanie przedmiotów. Cechuje się wysoką siłą klejenia, więc zapewni długotrwały efekt. Przyda Ci się zarówno podczas prostego majsterkowania, tak też w czasie wykonywania skomplikowanych prac montażowych. Umożliwia skuteczne mocowanie przedmiotów, takich jak skrzynki pocztowe, numery domów, czy haczyki.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

14 cm

Długość opakowania

2.2 cm

Szerokość opakowania

9.5 cm

Waga brutto

0.024 kg

Szerokość taśmy

19 mm

Długość taśmy

1,5 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do mocowania

Parametry indywidualne

Marka

Tesa

Seria

Ultrastrong

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

55791-03-01

Taśma przyda Ci się zarówno podczas zwykłego majsterkowania, jak i wykonywania zaawansowanych prac montażowych – sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Cechuje się wysoką siłą klejenia, więc zastosowanie jej zapewnia długotrwały efekt. Taśma nie niszczy powierzchni, do których montowane są przedmioty, za sprawą czego jest doskonałą alternatywą dla wkrętów, czy gwoździ. Zastosowanie jej umożliwi Ci samodzielne uzyskanie profesjonalnego efektu, dzięki czemu nie musisz przeznaczać środków na zatrudnianie specjalisty. Jest odporna na działanie szkodliwych czynników, takich jak np. wilgoć, więc sprawdzi się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, więc z łatwością możesz wybrać taśmę adekwatną do Twoich potrzeb.
Ocena
5 komentarzy
07.03.2019
nie polecam - ten sam problem (tez przy odpowiednim przygotowaniu podloza) co zglosil Pan Slawek
27.07.2018
Ta taśma to jedno wielkie g.... montowałem na nich lekkie rolety okienne, przy montaży 4 okna na pierwszym spadła roleta. Mimo, że wszystko przygotowane profesjonalnie, powierzchnie obie odtłuszczone benzyną ekstrakcyjną, kupiłem dwie rolki i po 2 godzinach musiałem wkręcać wkręty. Nie polecam!
26.04.2018
korzystałam z tasmy kilka razy i ciągle wszystko wisi , dobra ta tesa :)
25.02.2018
Przetestowane na dworze - trzyma drobny kwietnik bez względy na pogodę
20.01.2016
no do wieszaków w łązience stosowałem i bez problemu się trzymają :P fajne do szybkiego montażu małych rzeczy! :P
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Gazeta – materiał na plecionki

 • Narzędzia i artykuły

  Większe bezpieczeństwo na podłodze – taśmy antypoślizgowe

 • Narzędzia i artykuły

  Taśma malarska jako pomoc w dekoracji ścian

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Taśma montażowa Tesa Ultrastrong 1,5 m x 19 mm