Produkty

Totalne remonty Szelągowskiej - odcinek 2

Kocha pomagać innym i… ratować im życie. Spędza większość swojego czasu w pracy, bo to jej największa pasja. Bohaterką drugiego odcinka programu jest Julka – 26-letnia pielęgniarka oddziału ratunkowego szczecińskiego szpitala. Jak zareaguje na niespodziankę, którą sprawiła jej przyjaciółka Ada? Czy Dorocie i jej zgranej ekipie uda się przeprowadzić totalny remont mieszkania na czas?

Julka ma 26 lat i jest bez pamięci zakochana w swojej pracy. Rodzice chcieli żeby została prawnikiem, potem marzyli, by córka została lekarzem. Dziewczyna, która pochodzi z małej miejscowości w okolicach Szczecina postanowiła pójść własną drogą. Otwarcie mówi o tym, że jej życie to praca. Dla niej drugi człowiek jest zawsze w centrum uwagi. Oprócz pacjentów, bardzo ważni są dla niej ludzie, z którymi pracuje. Tworzą bardzo zgraną i oddaną sobie paczkę. To nie tylko jej współpracownicy, ale przede wszystkim przyjaciele. Przez cały czas pandemii wspólnie odważnie walczyli na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Dorota Szelągowska zaskoczy bohaterkę po jej dyżurze w szpitalu - z pomocą siostry oddziałowej i innych pracowników. Teraz już tylko czas na remont. Totalny remont! Kawalerka Julki przechodziła ostatnią renowację jakieś 30 lat temu. Ma natomiast ogromny potencjał – wysokie sufity i piękne okna. Nie obędzie się natomiast bez komplikacji… Jaki będzie końcowy efekt metamorfozy? Czy Julce spodobają się projekty Doroty?

Zobacz, jak zmieniły się poszczególne pomieszczenia w kawalerce Julii po "Totalnym remoncie Szelągowskiej"

Kuchnia

Salon

Łazienka